قدم رنجه نفرمایید

برای کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل کرده و ارسال کنید:

فیلم

برای آینده خود سرمایه گذاری کنید

سرویس و نگهداری آسانسور

 

سرویس و نگهداری آسانسور و خدمات پس از فروش آسانسور از مهمترین فعالیت های شرکت آسانسور هیرو میباشد. به دلیل اینکه این امر در مورد محصولی مانند آسانسور که در آن خدمات سرویس و نگهداری، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، نقش بسزایی دارد.
واحد خدمات پس از فروش شرکت آسانسور هیرو با برخورداری از تیم فنی و مهندسی حرفه ای خود، اقدام به ارائه خدمات منحصر به فرد سرویس و نگهداری آسانسور با هدف پشتیبانی از کالاها و در جهت جلب رضایت مشتریان برای انواع آسانسور و پله برقی نموده است تا مشتریان شرکت با آرامش خیال از کلیه محصولات شرکت آسانسور هیرو استفاده نمایند.

سرویس و نگهداری آسانسور

سرویس و نگهداری آسانسور

هم اکنون بیش از 500 دستگاه انواع آسانسور مسافربر، آسانسور بیماربر، آسانسور صنعتی ، آسانسور خودروبر ، آسانسور روملس و آسانسور باربر در اقصی نقاط کشور توسط متخصصین شرکت هیرو، سرویس و نگهداری می شوند . تجربه عملی چندین ساله و کیفیت مناسب قطعات مورد استفاده در شرکت آسانسور هیرو در خصوص سرویس و نگهداری آسانسور باعث شده تا میانگین تعداد خرابی بطور چشمگیری کاهش یابد.

سرویس و نگهداری آسانسور در شرکت هیرو

هیرو آسانسور با بهره گیری از جدیدترین متدهای روز دنیا در زمینه طراحی و نصب و سرویس و نگهداری آسانسور و آموزش پرسنل حرفه ای، می کوشد تا خدماتی باکیفیت و در خور مشتریان ارائه نماید .

واحد خدمات پس از فروش شرکت آسانسور هیرو در حال حاضر با بهره گیری از 30 نفر پرسنل حرفه ای و آموزش دیده در حال ارائه انواع خدمات سرویس و نگهداری آسانسور به شرح زیر  می باشد.

برخی خدمات شرکت آسانسور هیرو:

 • سرویس و نگهداری آسانسور و پله برقی
 • تعمیر و رفع خرابی آسانسور
 • بازسازی و نوسازی آسانسور
 • اخذ استاندارد ادواری آسانسور
 • خدمات 24 ساعته سرویس آسانسور
 • مشاوره آسانسور
 • سرویس کار مقیم در محل پروژه
سرویس و نگهداری آسانسور

سرویس و نگهداری آسانسور

سرویس و نگهداری آسانسور
بازرسی ادواری آسانسور

درخواست بازرسی ادواری آسانسور

طبق اطلاعیه تیرماه 1391 سندیکای آسانسور و پله برقی ایران تمامی آسانسورهایی که از زمان بهره برداری آنها سه سال می گذرد، ضروری است که توسط شرکت فروشنده عضو سندیکا طی قرارداد جداگانه جهت جنرال سرویس اقدام و گواهی ایمنی آسانسور را اخذ نمایند. هر 3 سال تمدید آن ضروری است.

چنانچه از سوی مالکان، مدیران و استفاده کنندگان اقدام جدی صورت نپذیرد و باعث بوجود آمدن حوادث ناگوار جسمانی و مالی و جانی گردد، مسئولیت قانونی حوادث برعهده آنها خواهد بود. این اطلاعیه به منزله اخطار قانونی قلمداد شده که در مراجع قضایی قابل استناد است.

شرکت هیرو آسانسور به عنوان یکی از شرکتهای باسابقه و برند در صنعت و هفت شرکت دارای مجوز رتبه بندی از سازمان مدیریت صنعتی آماده ارائه خدمات اخذ استاندارد ادواری به مشتریان محترم می باشد.

با طرح « سرویس و نگهداری آسانسور متناسب با نیاز مشتری »  وارد نسل جدید آسانسور شوید!

شرکت مهندسی آسانسور هیرو با عنوان یکی از شرکتهای صاحب نام و باسابقه در صنعت آسانسور همواره تلاش می کند با انجام نوآوری به ارائه خدمات بهینه پرداخته و باعث رضایت مشتریان گردد.
طراحی معماری، استفاده کنندگان و الگوهای ترافیکی ساختمان و همینطور خواسته ها و نیازهای شما بی نظیر هستند. بر این اساس، هیرو آسانسور از انعطاف پذیری بالایی برای سازگاری با محیط منحصر به فرد ساختمان شما با استفاده از برنامه های تعمیر و نگهداری برخوردار است.
کارشناسان هیرو در بخش پشتیبانی، با ارزیابی کامل نیازها و خواسته های شما، می توانند به شما کمک کنند که کدام یک از برنامه های نگهداری ما، به بهترین وجه جوابگوی شما می باشد.

هدف ما این است که با ارائه قابلیت اطمینان بالا ، تماس های کمتر خرابی و رضایت بیشتر مشتری، از انتظارات شما فراتر برویم.

سرویس و نگهداری آسانسور
سرویس و نگهداری آسانسور

توانمندی ها و خدمات متمایز هیرو آسانسور

 • ارائه بهترین خدمات با بهترین قیمت
 • عقد قرارداد سرویس و نگهداری متناسب با نیاز مشتری
 • گارانتی 18 ماه برای قطعات تعویضی
 • خدمات رسانی سریع و به موقع
 • پرسنل مجرب، متعهد و متخصص دانشگاهی
 • مشاوره و کارشناسی رایگان در طول قرارداد
 • نیروی مقیم برای بیمارستانها و ادارات و ارگانهای دولتی بصورت شبانه روزی
 • اپلیکیشن تخصصی سرویس و نگهداری آسانسور

شرکت هیرو آسانسور، آماده ارائه خدماتی با کیفیت به مشتریان محترم میباشد.
با ما تماس بگیرید!

سرویس و نگهداری آسانسور

طرح بازدید رایگان از آسانسور برج ها و مجتمع ها

فرصت خدمات رایگان سرویس و نگهداری رایگان انواع آسانسور تا آخر تابستان 99

مطابق با الزمام بخشنامه سازمان استاندارد، در 2 مرداد 1398 به مجتمع های تجاری، اداری و مسکونی و برج ها در خصوص اخذ استاندارد ادواری و گواهی نامه ایمنی صادره، هیرو آسانسور در راستای مسئولیت اجتماعی خویش طرح “بازید و کارشناسی رایگان آسانسور مجتمع ها و برج ها» را اجرا می نماید.
این طرح تا پایان تابستان 1399 اجرا می گردد، بعد از بازدید کارشناسان از آسانسورها مطابق با چک لیست اداره استاندارد، ایرادات موجود به اطلاع مدیر مجتمع خواهد رسید.
مدیران مجتمع می توانند با مراجعه به سایت هیرو آسانسور نسبت به ثبت نام رایگان اقدام نمایند و از مزایای آن بهره مند شوند.

اپلیکیشن سرویس و نگهداری آسانسور

اپلیکیشن سرویس و نگهداری آسانسور

شما مشتریان محترم می توانید با نصب اپلیکیشین بر روی موبایل خود (در حال حاضر فقط اندروید تولید شده) از کلیه امور مربوط به سرویس و نگهداری و امور مالی خود مطلع شوید.
همچنین فاکتور ها را ملاحظه نموده و در صورت بدهی به صورت آنلاین آنرا پرداخت نمایند که به محض پرداخت، از میزان بدهی شما کسر شده و در نرم افزار مرکزی ثبت میگردد.
نظر سنجی از مشتریان در خصوص عملکرد سرویس کار توسط اپلیکیشن پس از اتمام انجام سرویس انجام می شود می توانید با شرکت در نظرسنجی ما را در ارائه خدمات بهتر یاری رسانید.
امکان ثبت خرابی در اپلیکیشن توسط مشتری و ثبت و اعلام آنی در نرم افزار مرکزی و ارسال پیامک اتوماتیک به مسوول سرویس و نگهداری جهت اطلاع از جمله خصوصیات اپلیکیشن شرکت هیرو می باشد.

برخی مشتریان دپارتمان پشتیبانی هیرو آسانسور