مشاوره و کارشناسی رایگان

سرویس و نگهداری آسانسور

پرسنل مجرب، متعهد و‌ متخصص

آسانسور خودروبر

۱۸ ماه گارانتی قطعات تعویضی

سرویس و نگهداری آسانسور

خدمات رسانی سریع و ‌به موقع

ارایه بهترین خدمات با قیمت مناسب

معرفی «دپارتمان پشتیبانی هیرو آسانسور»

هیرو سرویس

شرکت هیرو آسانسور در سال 1397 جهت ارائه خدمات بهینه به مشتریان اقدام به تاسیس دپارتمان اختصاصی برای خدمات بعد از فروش و پشتیبانی بنام  «هیرو سرویس» کرد.

این واحد به طور اختصاصی روی خدمات بعد از فروش، سرویس و نگهداری، بازسازی و نوسازی انواع آسانسور تمرکز دارد.

این بخش دارای واحدهای جداگانه و اختصاصی  مانند واحد کنترل کیفیت (QC)، واحد امورمشتریان، واحد فنی و اجرایی ، واحد انبار می باشد.

هیرو آسانسور با دارا بودن صدها دستگاه انواع آسانسور ارگانهای مختلف دولتی و نیمه دولتی و بخش خصوصی بعنوان سازمانی فراگیر و پیشرو در صنعت آسانسور و پله برقی کشور شناخته شده است و پروژه هاي تحت سرویس در بخش خصوصی و دولتی توام با رضایتمندي مشتري بیانگر تواناییهاي فنی، مدیریتی و اقتصادي این شرکت می باشد.

 از خصوصیات این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  یکی از ده شرکت بزرگ و فعال در خصوص سرویس و نگهداری  آسانسور
 • ارائه سرویس و خدمات در حداقل زمان ممکن
 • سرویس و نگهداری پیشگیرانه ماهیانه با خدمات متنوع
 • اخذ استاندارد ادواری و انجام جنرال سرویس برای آسانسور های تحت سرویس

استعلام تکنیسین هیرو آسانسور

  افراد معتمد و کارشناس را برای خدمت به شما انتخاب میکنیم.

  پس از وارد نمودن کد تکنیسین و کلیک روی “جستجو”، وارد صفحه ای خواهید شد که سوابق تکنیسین هیرو را به طور کامل شرح داده است.

  برای کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل کرده و ارسال کنید:

   برای آینده خود سرمایه گذاری کنید

   سرویس و نگهداری آسانسور

    

   سرویس و نگهداری آسانسور و خدمات پس از فروش آسانسور از مهمترین فعالیت های شرکت آسانسور هیرو میباشد. به دلیل اینکه این امر در مورد محصولی مانند آسانسور که در آن خدمات سرویس و نگهداری، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، نقش بسزایی دارد.
   واحد خدمات پس از فروش شرکت آسانسور هیرو با برخورداری از تیم فنی و مهندسی حرفه ای خود، اقدام به ارائه خدمات منحصر به فرد سرویس و نگهداری آسانسور با هدف پشتیبانی از کالاها و در جهت جلب رضایت مشتریان برای انواع آسانسور و پله برقی نموده است تا مشتریان شرکت با آرامش خیال از کلیه محصولات شرکت آسانسور هیرو استفاده نمایند.

   سرویس و نگهداری آسانسور

   سرویس و نگهداری آسانسور

   هم اکنون بیش از 500 دستگاه انواع آسانسور مسافربر، آسانسور بیماربر، آسانسور صنعتی ، آسانسور خودروبر ، آسانسور روملس و آسانسور باربر در اقصی نقاط کشور توسط متخصصین شرکت هیرو، سرویس و نگهداری می شوند . تجربه عملی چندین ساله و کیفیت مناسب قطعات مورد استفاده در شرکت آسانسور هیرو در خصوص سرویس و نگهداری آسانسور باعث شده تا میانگین تعداد خرابی بطور چشمگیری کاهش یابد.

   سرویس و نگهداری آسانسور در شرکت هیرو

   هیرو آسانسور با بهره گیری از جدیدترین متدهای روز دنیا در زمینه طراحی و نصب و سرویس و نگهداری آسانسور و آموزش پرسنل حرفه ای، می کوشد تا خدماتی باکیفیت و در خور مشتریان ارائه نماید .

   واحد خدمات پس از فروش شرکت آسانسور هیرو در حال حاضر با بهره گیری از 30 نفر پرسنل حرفه ای و آموزش دیده در حال ارائه انواع خدمات سرویس و نگهداری آسانسور به شرح زیر  می باشد.

   برخی خدمات شرکت آسانسور هیرو:

   • سرویس و نگهداری آسانسور و پله برقی
   • تعمیر و رفع خرابی آسانسور
   • بازسازی و نوسازی آسانسور
   • اخذ استاندارد ادواری آسانسور
   • خدمات 24 ساعته سرویس آسانسور
   • مشاوره آسانسور
   • سرویس کار مقیم در محل پروژه
   سرویس و نگهداری آسانسور

   سرویس و نگهداری آسانسور

   اگر از خدمات تکنسین ها و سرویس کاران ما راضی بودید و قصد تشویق آنان را داشتید و یا اینکه انتقاد و پیشنهاداتی داشتید، لطفا از طریق راههای ارتباطی زیر با ما در میان بگذارید. هیرو آسانسور خود را متعهد به رسیدگی و پاسخگویی به مشتریان می داند.

   هم اکنون درخواست خود را ثبت کنید و یا با کارشناسان ما صحبت کنید.

   سرویس و نگهداری آسانسور
   سرویس و نگهداری آسانسور

   درخواست بازرسی ادواری آسانسور

   طبق اطلاعیه تیرماه 1391 سندیکای آسانسور و پله برقی ایران تمامی آسانسورهایی که از زمان بهره برداری آنها سه سال می گذرد، ضروری است که توسط شرکت فروشنده عضو سندیکا طی قرارداد جداگانه جهت جنرال سرویس اقدام و گواهی ایمنی آسانسور را اخذ نمایند. هر 3 سال تمدید آن ضروری است.

   چنانچه از سوی مالکان، مدیران و استفاده کنندگان اقدام جدی صورت نپذیرد و باعث بوجود آمدن حوادث ناگوار جسمانی و مالی و جانی گردد، مسئولیت قانونی حوادث برعهده آنها خواهد بود. این اطلاعیه به منزله اخطار قانونی قلمداد شده که در مراجع قضایی قابل استناد است.

   شرکت هیرو آسانسور به عنوان یکی از شرکتهای باسابقه و برند در صنعت و هفت شرکت دارای مجوز رتبه بندی از سازمان مدیریت صنعتی آماده ارائه خدمات اخذ استاندارد ادواری به مشتریان محترم می باشد.

   با طرح « سرویس و نگهداری آسانسور متناسب با نیاز مشتری »  وارد نسل جدید آسانسور شوید!
   شرکت مهندسی آسانسور هیرو با عنوان یکی از شرکتهای صاحب نام و باسابقه در صنعت آسانسور همواره تلاش می کند با انجام نوآوری به ارائه خدمات بهینه پرداخته و باعث رضایت مشتریان گردد.
   طراحی معماری، استفاده کنندگان و الگوهای ترافیکی ساختمان و همینطور خواسته ها و نیازهای شما بی نظیر هستند. بر این اساس، هیرو آسانسور از انعطاف پذیری بالایی برای سازگاری با محیط منحصر به فرد ساختمان شما با استفاده از برنامه های تعمیر و نگهداری برخوردار است.
   کارشناسان هیرو در بخش پشتیبانی، با ارزیابی کامل نیازها و خواسته های شما، می توانند به شما کمک کنند که کدام یک از برنامه های نگهداری ما، به بهترین وجه جوابگوی شما می باشد.
   هدف ما این است که با ارائه قابلیت اطمینان بالا ، تماس های کمتر خرابی و رضایت بیشتر مشتری، از انتظارات شما فراتر برویم.
   سرویس و نگهداری آسانسور
   سرویس و نگهداری آسانسور

   توانمندی ها و خدمات متمایز هیرو آسانسور

   • ارائه بهترین خدمات با بهترین قیمت
   • عقد قرارداد سرویس و نگهداری متناسب با نیاز مشتری
   • گارانتی 18 ماه برای قطعات تعویضی
   • خدمات رسانی سریع و به موقع
   • پرسنل مجرب، متعهد و متخصص دانشگاهی
   • مشاوره و کارشناسی رایگان در طول قرارداد
   • نیروی مقیم برای بیمارستانها و ادارات و ارگانهای دولتی بصورت شبانه روزی
   • اپلیکیشن تخصصی سرویس و نگهداری آسانسور

   شرکت هیرو آسانسور، آماده ارائه خدماتی با کیفیت به مشتریان محترم میباشد.
   با ما تماس بگیرید!

   سرویس و نگهداری آسانسور

   طرح بازدید رایگان از آسانسور برج ها و مجتمع ها

   فرصت خدمات رایگان سرویس و نگهداری رایگان انواع آسانسور تا آخر تابستان 99

   مطابق با الزمام بخشنامه سازمان استاندارد، در 2 مرداد 1398 به مجتمع های تجاری، اداری و مسکونی و برج ها در خصوص اخذ استاندارد ادواری و گواهی نامه ایمنی صادره، هیرو آسانسور در راستای مسئولیت اجتماعی خویش طرح “بازید و کارشناسی رایگان آسانسور مجتمع ها و برج ها» را اجرا می نماید.
   این طرح تا پایان تابستان 1399 اجرا می گردد، بعد از بازدید کارشناسان از آسانسورها مطابق با چک لیست اداره استاندارد، ایرادات موجود به اطلاع مدیر مجتمع خواهد رسید.
   مدیران مجتمع می توانند با مراجعه به سایت هیرو آسانسور نسبت به ثبت نام رایگان اقدام نمایند و از مزایای آن بهره مند شوند.

   اپلیکیشن سرویس و نگهداری آسانسور

   اپلیکیشن سرویس و نگهداری آسانسور

   شما مشتریان محترم می توانید با نصب اپلیکیشین بر روی موبایل خود (در حال حاضر فقط اندروید تولید شده) از کلیه امور مربوط به سرویس و نگهداری و امور مالی خود مطلع شوید.
   همچنین فاکتور ها را ملاحظه نموده و در صورت بدهی به صورت آنلاین آنرا پرداخت نمایند که به محض پرداخت، از میزان بدهی شما کسر شده و در نرم افزار مرکزی ثبت میگردد.
   نظر سنجی از مشتریان در خصوص عملکرد سرویس کار توسط اپلیکیشن پس از اتمام انجام سرویس انجام می شود می توانید با شرکت در نظرسنجی ما را در ارائه خدمات بهتر یاری رسانید.
   امکان ثبت خرابی در اپلیکیشن توسط مشتری و ثبت و اعلام آنی در نرم افزار مرکزی و ارسال پیامک اتوماتیک به مسوول سرویس و نگهداری جهت اطلاع از جمله خصوصیات اپلیکیشن شرکت هیرو می باشد.

   برخی مشتریان دپارتمان پشتیبانی هیرو آسانسور

   9 نکته در قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور

   اینکه آسانسور نیاز به سرویس و نگهداری منظم و تحت نظر شرکتهای صاحب صلاحیت دارد بر کسی پوشیده نیست. ولی معمولا در نحوه اجرای قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور مشکلاتی بوجود میاید که باعث می شود خدمات به بهترین نحو ممکن امکانپذیر نشود.

   هیرو آسانسور در راستای مسئولیت اجتماعی خویش بر خود وظیفه می داند مشتریان و مصرف کنندگان و مدیرساختمان از تبعات قرارداد سرویس و نگهداری نامناسب آگاه سازد.

   ابتدا به این سوالات جواب دهید:

   آیا قرارداد آسانسور در خدمت شماست؟ آیا این سرویس نیازهای فعلی شما را برآورده می کند؟ آیا فرصتهایی برای پس انداز پول و کاهش هزینه ها وجود دارد؟ اینها مواردی است که باید در ارزیابی مجدد قرارداد خود در نظر بگیرید.

   ما به صاحبان آسانسور و مدیران ساختمان کمک می کنیم تا بهترین تصمیم را برای مشاغل خود بگیرند تا مصرف کنندگان آسانسور خود را راضی و امن نگه دارند.

   انتخاب بهترین شرکت برای ساختمان شما یک تصمیم مهم است. توصیه می کنیم هنگام انتخاب یک شرکت آسانسور به موارد زیر توجه فرمائید.

   سرویس و نگهداری آسانسور

   1- مدارک و سوابق شرکت را بررسی کنید.

   در حالی که داشتن قرارداد آسانسور مناسب ضروری است ، داشتن شرکت آسانسور مناسب برای اطمینان از آسانسور بسیار مهم است. بهترین شرکت آسانسور را برای تجهیزات خود چگونه انتخاب می کنید؟

   حتما مدارک و سوابق شرکت از جمله عضویت در اتاق بازرگانی، عضویت در سندیکای آسانسور و پله برقی، عضویت در اتحادیه سراسری آسانسور، داشتن پروانه طراحی و مونتاژ از وزارت صنایع و گواهینامه رتبه بندی از سازمان مدیریت صنعتی چک و کنترل شود.

   از میزان رضایت مشتریان قبلی کسب اطلاع کنید.

   از توانمندی مالی و فنی و تکنولوژی و منابع انسانی شرکت اطلاع پیدا کنید و در نهایت به سوالات زیر جواب دهید:

   در اینجا پنج سؤال وجود دارد که قبل از عقد قرارداد با شرکت آسانسوری، باید اطلاع کسب کنید.

   • شرکت مذکور با سیستم آسانسور ساختمان شما چقدرآشنایی دارد و اینکه تجربه لازم را در این زمینه دارد یا نه؟
   • آیا شرکت آسانسوری تمام ابزارهای تشخیصی مورد نیاز برای عیب یابی از کنترل آسانسور شما را دارا می باشد؟
   • جه تعداد آسانسور و چند توقف و با چه سرعتی در نظر دارید به شرکت طرف قرارداد واگذار کنید؟
   • آیا شرکت طرف قراردادآماده اضافه کردن ضمانت عملکرد در قرارداد را داراست؟
   • نحوه برخورد شرکت با درخواست با اضافه کار اضطراری شما چگونه خواهد بود؟

   2- برای کارشناسی آسانسور توافق کنید.

   بدیهی است شما به عنوان مدیر ساختمان یا مسئول فنی و مهندسی ادارات و ارگانهای دولتی و شبه دولتی در همه زمینه ها تخصص ندارید. چه بسا اگر تخصص داشتید اصلا سراغ شرکت آسانسوری برای عقد قرارداد سرویس نمی رفتید.

   همانطوریکه وقتی به مشکل حقوقی و قانونی برمی خوریم سراغ وکیل و مشاور حقوقی می رویم. بهتر است در بحث های تخصصی هم به سراغ کارشناسان هر حوزه برویم.

   در قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور با شرکت طرف قرارداد توافق کنیدکه حتما در ابتدا و انتهای قرار از کارشناس استفاده خواهید کرد. در ابتدای قرارداد طی صورتجلسه رسمی آسانسور با وضعیت موجود را به شرکت تحویل دهید و در انتهای قرارداد بصورت مکتوب از ایشان تحویل بگیرد.

   3- در مورد هزینه ها شفاف صحبت شود.

   هزینه ها به نوع آسانسور ، محل استقرار ، ارتفاع ساختمان و سطح خدمات بستگی دارد. نگهداری آسانسورهای کششی بالاتر از آسانسورهای هیدرولیک کم ارتفاع هزینه بیشتری برای حفظ آن دارد.

   معمولا آسانسور در طول سرویس و نگهداری دارای هزینه های متعددی چون شارژ ماهیانه، هزینه تعمیرات، جنرال سرویس دوره ای، استاندارد ادواری، بیمه و خدمات شبانه روزی، نظافت و …. دارد. بطور شفاف در قرارداد برای هر کدام از این موراد صحبت کنید و تعهدات طرفین مشخص شود.

   برای پس انداز کردن پول و کاهش هزینه ها و ادامه دریافت خدمات مورد نیاز خود ، به دنبال فرصت ها ، بزرگ و کوچک باشید. در صورت ورود به خدمات طولانی مدت (5 سال یا بیشتر) ، قیمت قرارداد آسانسور شما می تواند 5٪ یا 10٪ کاهش یابد. اگر صاحب چند دستگاه آسانسور هستید ، ممکن است بتوانید با قیمت “فله” مذاکره کنید. و تخفیف های خوبی بگیرید.

   سرویس و نگهداری آسانسور

   4- برای استاندارد ادواری و بیمه سرنشین آسانسور توافق کنید

   طبق قوانین اتحادیه و استانداردملی ایران، برای آسانسور بایستی هر ساله استاندارد ادواری اخذ شود. یکی از الزامات پرداخت خسارت از طرف شرکت بیمه، داشتن استاندارد ادورای معتبر می باشد.

   استاندارد ادواری آسانسور شامل هزینه های متعددی چون هزینه ثبت نام در سامانه اداره کل استاندارد استان، هزینه واریزی به شرکت بازرسی ، هزینه حضور کارشناس شرکت آسانسوری در محل پروژه و در نهایت هزینه رفع ایرادات و خرید قطعات لازم می باشد. حتما در این موارد با شرکت طرف قرارداد مذاکره کنید و هزینه ها شفاف بیان نمایئد.

   5- نحوه جلوگیری از تعمیر و نگهداری ضعیف آسانسور

   اگر آسانسور برای ساختمان شما بسیار مهم است ، بنابراین باید در نظر داشته باشید که شرکت آسانسوری بایستی ممیزی های منظم را انجام بدهد و شما هم بایستی معیارهای مربوطه را ردیابی کنید. به این ترتیب می توانید قبل از خرابی یا استناد به بازرسی ، عدم نگهداری  مناسب را تشخیص دهید.

   چه معیارهای اضافی را باید ردیابی کنید؟

   حداقل حداقل ساعت خدمات آسانسور به نوع واحد ، استفاده و سن بستگی دارد. بایستی با استفاده از کارشناسان متوجه شوید که  واحد شما به چه میزان تعمیر و نگهداری نیاز دارد ؟ سپس اضافه کردن حداقل تعداد ساعت به قرارداد خود را در نظر بگیرید.

   اطمینان حاصل کنید که معیارهایی را که برای ساختمان شما ، مستاجران و مسافران و مصرف کنندگان مهم هستند – معیارهای عملکرد آسانسور را در نظر بگیرید.-  سپس آن معیارها را به قرارداد نگهداری خود اضافه کنید. این یک سطح قابلیت اطمینان مداوم را تضمین می کند.

   سرویس و نگهداری آسانسور

   6- چگونگی فسخ قرارداد و جبران خسارت

   قبل از شروع قرارداد جدید ، همیشه باید در نظر بگیرید که چگونه این کار به پایان می رسد. در پایان قرارداد چه اتفاقی خواهد افتاد؟ چه اتفاقی می افتد اگر کسی به شرایط قرارداد عمل نکند؟

   بسیاری از قراردادها سه ماه قبل از تاریخ پایان ، به اخطار خاتمه کتبی احتیاج دارند. در غیر این صورت ، ممکن است به طور خودکار برای یک دوره دیگر تمدید شود. زبان فسخ قرارداد فعلی خود را دو برابر کنید

   همچنین تعهدات طرفین و چگونگی جبران خسارات احتمالی را تعیین کنید.

   7- تعمیرات در طول قرارداد سرویس و نگهداری چگونه خواهد بود؟

   اطمینان حاصل کنید که بخشی از قرارداد شما شامل سیستمی برای نظارت بر عملکرد آسانسور و تاریخچه نگهداری است.

   معمولا برخی شرکتها در قرارداد خود ذکر می کنند که خدمات تعمیرات حتما بایستی توسط شرکت سرویس و نگهدار انجام شود که این هم آزادی عمل شما را محدود می کند و هم از نظر هزینه می تواند برای شما گران تمام شود.

   سرویس و نگهداری آسانسور

   8- آشنائی با انواع قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور

   الف) قرارداد تعمیر و نگهداری آسانسورفول آپشن:

   در این نوع قرارداد خدمات آسانسور ، ارائه دهنده خدمات مسئولیت کامل آسانسور را بر عهده می گیرد. هزینه جلوگیری از خرابی و رفع خرابی ها در قرارداد گنجانده شده است. این قرارداد همچنین شامل نگهداری پیشگیرانه است. مشابه یک بیمه نامه ، این نوع قرارداد به شما در رفع هزینه آسانسور ماهانه کمک می کند. مهم است که مؤلفه هایی را که از قرارداد درج شده اند در نظر بگیرید.

   ب) قرارداد تعمیر و نگهداری آسانسور خدمات جزئی:

   این شامل پوشش همان خدمات کامل است ، به جز مؤلفه های اصلی که  حذف شده اند. (این موارد شامل موارد بزرگتری مانند پمپ ها ، درب ها ، تابلوفرمان ها ، موتورهای آسانسور ، ژنراتورها ، کابل ها و سایر تجهیزات  مشابه است. )

   در حالی که هزینه های ماهانه این قرارداد کمتر است ، کل هزینه ای که پرداخت می کنید ثابت نیست. هزینه کل آسانسور قابل پیش بینی نیست. برای مواردی که در قرارداد قید شده است باید هزینه جداگانه پرداخت کنید.

   ج) قرارداد نگهداری آسانسور روغن کاری و نظافت:

   این نوع قرارداد در کشور زیاد رایج نیست. ولی بطور کلی سرویس ها و افراد غیر مجوز معمولا فقط این نوع سرویس ونگهداری را انجام می دهند.

   این قرارداد آسانسور شامل بازرسی و روانکاری قطعات متحرک آسانسور شماست. در صورت عدم موفقیت و تعمیرات لازم ، آنها با هزینه اضافی که تحت پرداخت ماهانه شما نیست ، حساب می شوند.

   9- الگوی خدمات قرارداد تعمیر و نگهداری آسانسور

   هر سیستم ساختمان و آسانسور متفاوت است. به جای قرارداد یکسان ایجاد شده توسط ارائه دهنده تعمیر و نگهداری آسانسور ، آسانسورهای شما به یک قرارداد خدماتی متناسب با ساختمان شما احتیاج دارند.

   با سازنده قرارداد تعمیر و نگهداری آسانسور که به خواسته های ساختمان شما و شرایط آسانسورهای شما اقدام می کنند مذاکره کنید. و تعهدات طرفین را روشن کنید.

   سرویس و نگهداری آسانسور

   شرکت هیرو آسانسور به عنوان یکی از شرکتهای معتبر و باسابقه صنعت، با خدمات متنوع و گوناگون در خدمت مشتریان محترم می باشد.

   پکیج هیرو تک این کمپانی با محصولات کمپانی بین المللی ویتور ارائه می شود. جایگیزینی مناسب برای آسانسورتمام وارداتی پکیج می باشد.

   جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنائی با طرح های متنوع سرویس و نگهداری آسانسور در مناطق مختلف تهران ، لواسان، شمیرانات، فشم و میگون با ما تماس بگیرید.

    

   88882500

   مطالب مرتبط

   پیام بگذارید

   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.