هیرو آسانسور بهترین شرکت و برند آسانسور در ایران

 

و بهترین شرکت آسانسور در تهران و کرج

امروزه با پیشرفت فناوری ها و توسعه سیستم های جابجایی بار و مسافر در ساختمان ها، از انواع آسانسورها، بالابرها، پله برقی و پیاده روهای متحرک استفاده می شود. طراحی و ساخت این تجهیزات و سیستم ها با توجه به مدل ها، نیاز کاربران، فناوری به کار رفته، قابلیت ها و امکانات و غیره می تواند متفاوت باشد. این سیستم ها معمولا از موتورهای الکتریکی برای تولید نیرو استفاده می کنند. البته سیستم انتقال نیرو در این تجهیزات شامل دو نوع کششی و هیدرولیک است. شرکت ها و برندهای مختلفی در زمینه طراحی و تولید آسانسور فعالیت می کنند که هر کدام سیستم های متفاوتی را به بازار عرضه می کنند. البته این که از میان این شرکت ها، بهترین شرکت آسانسور، بهترین شرکت آسانسور در تهران، بهترین شرکت آسانسور در کرج و معتبرترین شرکت آسانسور کدام است، سوالی است که ما در این مطلب قصد داریم به آن پاسخ دهیم.
بهترین شرکت آسانسور در کرج

بهترین شرکت آسانسور

در حوزه تولید آسانسور و تجهیزات آن، شرکت های مختلفی که فعالیت می کنند همگی ملزم به رعایت استانداردها و الزامات خاصی هستند. اما در میان این شرکت ها، ممکن است چند شرکت خاص، بهترین شرکت های آسانسور باشند. البته انتخاب بهترین شرکت آسانسور، باید بر اساس معیارها و ویژگی هایی که آن شرکت باید داشته باشد، انجام می شود. به این معنا که اگر یک شرکت بتواند تمامی معیارهای لازم را داشته و تمامی استانداردها را رعایت کند، می توان آن را بهترین شرکت آسانسور محسوب کرد.

بهترین شرکت آسانسور در ایران

در کشورمان شرکت های مختلفی در حوزه سیستم های آسانسور فعالیت می کنند. به طوری که از مجموعه این شرکت ها، برخی از آن ها قطعات سیستم های آسانسور را تولید می کنند. برخی هم در زمینه واردات آسانسور و تجهیزات آن فعالیت می کنند. برخی هم به نصب و سرویس سیستم های آسانسور می پردازند. در این ارتباط اگر بخواهیم از میان شرکت های تخصصی آسانسور که در کشورمان فعالیت می کنند بهترین شرکت آسانسور را انتخاب کنیم مطمئنا به راحتی امکان پذیر نیست. آن هم به این دلیل که عمده شرکت های تخصصی آسانسور در ایران ضمن رعایت استانداردها و ضوابط همواره کوشش می کنند تا رضایت مشتریان را از خدمات خود کسب کنند. به گونه ای که ممکن است مشتریان از خدمات یک شرکت خاص استفاده کنند و نسبت به آن رضایت داشته باشند، در این صورت آن را بهترین شرکت آسانسور در ایران تلقی می کنند.
شرکت آسانسور و پله برقی هیرو جزو بهترین شرکت آسانسور در ایران و همچنین بهترین شرکت آسانسور در تهران و کرج محسوب می شود. این شرکت که به عنوان شرکت آسانسور معتبر در ایران شناخته شده است، با ارائه خدمات در زمینه آسانسور و پله برقی و کلیه خدمات سرویس و نگهداری، در رده شرکت های برتر آسانسور در ایران قرار گرفته است.
بهترین شرکت آسانسور در تهران

بهترین شرکت آسانسور در تهران

شهر تهران را می توان مرکز تجهیزات و قطعات آسانسور در ایران دانست. به طوری که بیشترین شرکت های تولیدکننده و ارائه دهنده خدمات تخصصی آسانسور در شهر تهران قرار دارد. همچنین معتبرترین شرکت ها هم در این شهر واقع شده اند که در سطح کشور شرکت های شناخته شده ای هستند. در میان شرکت های مختلفی که به طور تخصصی در زمینه آسانسور و تجهیزات مربوط به آن فعالیت می کنند انتخاب یک شرکت که بهترین شرکت آسانسور در تهران باشد مسلما کار دشواری خواهد بود. زیرا در عین حال که شرکت های معتبر در تهران تمام کوشش خود را به کار می گیرند تا اعتبار خود را نزد مشتریان حفظ کنند؛ اما با وجود این کم تر شرکتی پیدا می شود که تمامی خدمات خود را با کیفیت بالا و به نحو تمام و کمال ارائه دهد. از این رو برای این که انتخاب یک شرکت آسانسور در تهران در میان شرکت های متعدد آسان تر شود نیازمند معیارها و ویژگی هایی هستیم که اگر یک شرکت بتواند بیشتری میزان رعایت معیارها و برخورداری از ویژگی ها را داشته باشد، مسلما می تواند بهترین شرکت آسانسور در تهران باشد.

بهترین شرکت آسانسور در کرج

انتخاب بهترین شرکت آسانسور در کرج در میان شرکت‌های فعال آسانسور در این شهر چندان کار ساده ای نیست. به همین منظور برای آن که بهترین شرکت آسانسور در کرج را تشخیص دهید باید به سراغ ویژگی‌هایی بروید که این شرکت باید داشته باشد. از این رو در ادامه مقاله به بررسی ویژگی ها و معیارهایی پرداخته‌ایم که اگر شرکتی این معیارها و ویژگی‌ها را داشته باشد می توانید عنوان بهترین شرکت آسانسور در کرج را به آن نسبت دهید.

 • رزومه پربار و سابقه بالا

مطمئنا اولین ویژگی بهترین شرکت آسانسور در کرج، داشتن سابقه بالا در اجرای انواع پروژه‌های آسانسور است که نشان‌دهنده رزومه پربار آن شرکت خواهد بود. رزومه و سابقه شرکت‌های مختلف را می‌توان از پروژه‌های اجرا شده و پرس و جو از کارفرمایان به دست آورد. به این منظور وقتی به دنبال یک شرکت معتبر برای اجرای پروژه آسانسور هستید، حتما سوابق و تجربیات آن را مورد بررسی قرار دهید.

 • برخورداری از مجوزهای لازم

یکی از ضروریات فعالیت هر شرکت آسانسور، اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذی ربط است. به همین منظور یک شرکت معتبر آسانسور در کرج یا هر شهر دیگری باید پروانه یا مجوز طراحی و تولید آسانسور را از وزارت صنعت اخذ کرده باشد. همچنین اخذ گواهی پایان کار در پروژه‌های ساختمانی که اجرای سیستم آسانسور هم جزء آن محسوب می‌شود منوط به اخذ تاییدیه استاندارد آسانسور است که باید شرکت آسانسوری این اقدامات را انجام دهد.

 • استفاده از تجهیزات و قطعات باکیفیت

یکی دیگر از معیارهای مهمی که بهترین شرکت آسانسور در کرج باید از آن برخوردار باشد، استفاده از قطعات و تجهیزات باکیفیت در مراحل مونتاژ و تولید آسانسور است. در این رابطه یک شرکت معتبر آسانسور کوشش می‌کند تا قطعات و تجهیزات ساخت برندهای معتبر و اصلی را در تولید آسانسور به کار ببرد. زیرا در غیر این صورت، آسانسور کیفیت لازم را نخواهد داشت و در مدت زمان کوتاه، با خرابی‌های متعددی روبرو خواهد شد. همچنین حقوق مصرف کنندگان و استفاده کنندگان از آسانسور هم ضایع خواهد شد.

 • ارائه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش مطلوب

از دیگر ویژگی‌هایی که بهترین شرکت آسانسور در کرج می تواند داشته باشد، آن است که موقع تحویل پروژه آسانسور به کارفرما، گارانتی معتبر را به وی ارائه دهد. همچنین پس از اجرای پروژه آسانسور تا مدت زمان مشخصی، خدمات پس از فروش آن هم به صورت مطلوب را به کارفرما یا مشتری ارائه دهد. یک شرکت معتبر آسانسوری برای حفظ اعتبار و جایگاه خود، به حقوق مشتریان و کارفرمایان اهمیت زیادی می‌دهد و پس از اجرای پروژه هم با ارائه خدمات قید شده در گارانتی و نیز سایر خدمات پس از فروش به تعهد خود مبنی بر مشتری مداری عمل می‌کند.

 • بهره‌گیری از پرسنل توانمند و متخصص

یک شرکت معتبر آسانسور، همواره از نیروهای متخصص و توانمند بهره می‌گیرد. پرسنل بهترین شرکت آسانسور در کرج از نظر تخصص، تجربه و مهارت در سطح بالایی هستند و آموزش های تخصصی را به طور کامل گزارنده اند. آسانسور از جمله سیستم هایی است که در صورت عدم کافی بودن مهارت و تخصص تکنسین ها و نصابان، نمی تواند عملکرد درستی داشته باشد و حتی امکان بروز حوادث هم وجود دارد. پرسنل یک شرکت معتبر و شناخته شده آسانسور تلاش می کنند تا همواره بر دانش فنی و مهارت های عملی خود بیفزایند. همچنین متعهد هستند تا در اجرای پروژه های آسانسور تمام تلاش خود را به عمل آورند تا محصول نهایی از کیفیت بالایی برخوردار بوده و در عین حال هم در استفاده از امکانات و تجهیزات، صرفه جویی به عمل آید.

 • سرعت در ارائه خدمات

از جمله دیگر معیارهایی که باید بهترین شرکت آسانسور در کرج داشته باشد، سرعت در ارائه خدمات است. شرکت معتبر آسانسور تمام کوشش خود را به کار می گیرد تا خدمات خود اعم از طراحی، مونتاژ، نصب و راه اندازی و همچنین نگهداری، سرویس و تعمیر آسانسورها را در کوتاه ترین زمان ممکن و به طور سریع انجام دهد. زیرا سیستم آسانسور از جمله ضروریات بسیار اساسی یک ساختمان چند طبقه است که در صورت وقوع مشکل برای آسانسور، زندگی ساکنان هم مختل خواهد شد. از این رو یک شرکت معتبر آسانسور با جدیت و سرعت عمل بسیاری سعی در ارائه خدمات به منظور رفع هر چه سریع تر مشکل می کند.

 • قیمت مناسب و منطقی خدمات

بهترین شرکت آسانسور در کرج، شرکتی است که هزینه های منطقی و مناسبی را بابت تولید محصولات و ارائه خدمات از کارفرمایان دریافت می کند. این شرکت کوشش می کند تا با صرفه جویی هر چه بیشتر در منابع و سرمایه ها، نهایت بهره وری را داشته باشد تا محصول نهایی و خدمات با هزینه مناسب و مقرون به صرفه ای به کارفرمایان ارائه شود. زیرا این شرکت سرمایه اصلی خود را اعتماد و رضایت مشتریان خود می داند و در تمام مراحل همکاری سعی در کسب رضایت و حفظ اعتماد آن ها می کند.

بهترین شرکت آسانسور - هیرو آساسور

بهترین شرکت ها و برندهای آسانسور در جهان

بهترین شرکت آسانسور در ایران و در جهان، شرکتی است که آسانسورهایی ایمن و با کیفیت و همچنین دارای طول عمر بالا تولید کند.

همانطور که همه ما میدانیم امروزه آسانسور ها جزء مهمترین و ضروری ترین وسایل و اجزاء ساختمان ها محسوب می شوند. و ما در اکثر ساختمان های مسکونی، تجاری، و اداری یکی از انواع آسانسورها را می بینیم.

آسانسورها با توجه به نوع کاربرد به انواع مختلفی تقسیم می شوند که شرکت های آسانسور سازی آنها را تولید می کنند.

اکنون می خواهیم به بررسی تعدادی از بهترین شرکتها و برندهای آسانسور جهان بپردازیم:

 • Otis (اوتیس): این شرکت بهترین شرکت آسانسور در جهان است که بالاترین درآمد را نیز در میان شرکت های سازنده آسانسور دارد.
  این شرکت تولید کننده آسانسور از قدیمی ترین شرکت ها در این زمینه می باشد همچنین سهامداران، کارمندان و کارکنان این شرکت شامل ملیت های مختلف هستند.
  آسانسورهای استفاده شده در برج های معروف جهان مانند برج ایفل، برج خلیفه و برخی دیگر از این برج ها توسط همین کمپانی تولید شده است. و شاید این یکی از عوامل معروفیت این برند در سطح جهان باشد.
 • Mitsubishi Electric (میتسوبیشی الکتریک): نام برند میتسوبیشی بارها به گوش همه ما خورده است.
  این شرکت تولیدی آسانسور در رده دوم بهترین شرکت آسانسور سازی جهان قرار دارد که از زیر مجموعه های گروه میتسوبیشی است.
  دلیل معروفیت و محبوبیت این کمپانی، سرعت آنها در سرویس دهی آسانسور است. همچنین رکورد ساخت سریعترین آسانسور نیز به این شرکت تعلق دارد.
 • Schindler (شیندلر): این شرکت نیز یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده آسانسور است. همچنین این کمپانی در رده سوم بهترین شرکت آسانسور سازی جهان قرار دارد که در سوئیس تاسیس شد.
  در 1000 نقطه مختلف جهان شعبه تولیدی یا دفتر فروش دارد به همین خاطر از بزرگترین شرکت های تولید کننده آسانسور نیز محسوب می شود.
 • Kone (کونه): این شرکت یک شرکت تولید، سرویس و تعمیر آسانسور در فنلاند است.
  این کمپانی چند شرکت دیگر تولید کننده آسانسور در سطح جهان را نیز اداره می کند.
 • ThyssenKrupp (تیسن کروپ): این شرکت از شرکت های بزرگ تولید کننده آسانسور و انواع پله برقی است.
  این کمپانی با اینکه سالهای زیادی از تاسیس آن نمی گذرد اما بهترین شرکت آسانسور محسوب می شود.
 • Fujitec (فوجی تک): اولین بخش تولیدی این شرکت در ژاپن افتتاح شد اما پس از آن شعبه های دیگری نیز در شهر ها و کشورهای مختلف تاسیس کردند.
  پس از کمپانی میتسوبیشی رکورد بزرگترین شرکت تولید آسانسور متعلق به فوجی تک است.
 • Dover (داور): این شرکت نیز از قدیمی ترین شرکت های تولید آسانسور بود که اکنون با نام Lifts Rotary به فعالیت خود ادامه می دهد. و دفتر مرکزی آن در ایالات متحده آمریکا است.
 • Hitachi (هیتاچی): رکورد نصب اولین آسانسور در بلندترین برج جهان متعلق به این شرکت می باشد.
  این کمپانی دارای شعبه های متعددی در سراسر جهان است.
 • Sigma (سیگما): نام اولیه این کمپانی تولید آسانسور گلداستار بود که پس از آن تغییر نام داد و اکنون با نام سیگما به فعالیت خود ادامه میدهد. و در حال حاضر از زیر مجموعه های شرکت اوتیس یعنی بهترین شرکت آسانسور جهان می باشد.
 • Express Lift (اکسی پرس لیفت): این شرکت نیز از قدیمی ترین شرکت های سازنده آسانسور است و از زیر مجموعه های شرکت اوتیس می باشد.
بهترین شرکت آسانسور - هیرو آساسور

بهترین برند آسانسور در ایران

در ایران شرکت های مختلفی در زمینه آسانسور فعالیت دارند، برخی از آنها در زمینه تولید قطعات، برخی در زمینه واردات آسانسور و برخی دیگر نیز در زمینه نصب و سرویس آسانسور فعالیت دارند.

اینکه بتوان از میان تمام شرکت های تخصصی آسانسور که در ایران فعالیت می کنند، چند نام را به عنوان بهترین شرکت آسانسور در ایران معرفی کرد کار دشواری است.

زیرا شرکت های ایرانی مانند کمپانی های بزرگ جهان که در بالا به تعدادی از آنها اشاره شد نیستند. به همین دلیل ممکن است هر فردی از خدمات یک شرکت آسانسور در ایران رضایت داشته باشد و آن را بهترین شرکت آسانسور در ایران بداند.

شرکت آسانسور و پله برقی هیرو جزو بهترین شرکت آسانسور در ایران محسوب می شود.

این شرکت با ارائه خدمات در زمینه سرویس و نگهداری انواع آسانسور در رده شرکت های برتر آسانسور در ایران قرار گرفته است.

انواع آسانسور بر حسب عملکرد

برای شناخت قطعات بکار رفته در آسانسور ها ابتدا باید نوع آن را بشناسیم بنابراین در این بخش به بررسی انواع آسانسور خواهیم پرداخت.

آسانسورها بر حسب نوع عملکردی که دارند به 4 گروه عمده تقسیم می شوند:

 •  آسانسور کششی:

عملکرد این نوع آسانسور شبیه به آتوود می باشد.

نحوه عملکرد آن به این صورت است که؛ کابین آسانسور به یک سر سیم بکسل وصل می شود و وزنه ای متناسب با آن نیز بر سر دیگر سیم بکسل وصل می شود، و محور سیم بکسل بر روی فلکه قرار می گیرد.

در هنگام استفاده از آسانسور، موتور کابین را طبق فرمان وارد شده به حرکت در می آورد.

دلیل استفاده از وزنه در سر دیگر سیم بکسل، کاهش میزان فشاری است که به موتور وارد می شود.

جرم وزنه باید با جرم کابین و میزان ظرفیتی که برای آن در نظر گرفته شده است برابر باشد، این امر به سرعت و سهولت عملکرد آسانسور کمک می کند.

بهترین شرکت آسانسور - هیرو آساسور

این نوع آسانسور از یک موتور الکتریکی پمپ روغن و یک جک هیدرولیک تشکیل شده است، به هنگام وارد کردن فرمان جک آزاد شده و باعث حرکت آسانسور می شود.

جک نیز نیروی حرکت خود را از موتور غوطه ور در روغن بدست می آورد، همراه موتور این نوع آسانسور یک شیر پاوریونیت وجود دارد که در هنگام حرکت رو به پایین این شیر باز می شود.

همانطور که گفته شد یکی از مهمترین اجزاء تشکیل دهنده این نوع آسانسورها جک هیدرولیک است، که به هنگام حرکت رو به بالا این جک آزاد شده و کابین را به سمت بالا حرکت می دهد. به همین دلیل این نوع آسانسور قابلیت استفاده در ساختمان های مرتفع با طبقات زیاد را ندارد.

 •  آسانسور مغناطیسی:

عملکرد این آسانسور دقیقا شبیه به عملکرد آهن ربا است.

در هنگام نصب این مدل بر روی دیواره ها و کف چاه تعدادی آهنربا قرار می دهند، پس از دادن فرمان به آسانسور در میان این آهن ربا ها یک میدان مغناطیسی ایجاد می شود که باعث می شود کابین حرکت کند.

از مزیت های این مدل می توان به عدم نیاز به موتور و کابل اشاره کرد، همچنین امنیت بالای آن که از نبود کابل نشات گرفته است.

 •  آسانسور پیچی:

این نوع آسانسور نیز ایمنی بالایی دارد. زیرا این مدل هم کابل ندارد بلکه موتور آن توسط یک پیچ و مهره عمل می کند.

موتور این نوع آسانسور بر روی بدنه آن نصب می شود و این یک مزیت است زیرا دیگر نیازی به موتورخانه ندارد.

همچنین ظرفیت آنها را بر حسب ابعاد کابین محاسبه می کنند و مانند سایر آسانسور ها بر حسب کیلوگرم محاسبه نمی شود؛ به بیان دیگر آسانسورهای پیچی عملا هیچ محدودیت ظرفیتی ندارند.

. آسانسور پنوماتیک:

این مدل آسانسور ها همان آسانسورهایی هستند که کابین آنها در داخل خانه نصب می شود و معمولا برای خانه های دوبلکس از این مدل استفاده می شود.

همچنین موتور این مدل نیز مانند مدل قبلی بر روی بدنه کابین نصب می شود. بر عکس مدل قبلی این مدل آسانسورها محدودیت ظرفیت دارند.

این مدل با استفاده از وکیوم یا کشش هوا عمل می کند. به این صورت که بعد از وارد کردن فرمان، کابین به سمت بالا یا پایین کشیده می شود و چون هیچ هوایی در اطراف کابین وجود ندارد، در نتیجه کشش کابین شروع به حرکت می کند.

قطعات آسانسور

در قسمت قبل با انواع آسانسور آشنا شدید، اکنون می خواهیم به بررسی قطعات به کار رفته در هر یک از مدل های ذکر شده بپردازیم.

 1. قطعات آسانسور هیدرولیک
 • پاوریونیت
 • کاراسلینگ
 • سیلندر
 • محفظه روغن
 • شالتر
 • موتور
 • پیستون
 • ریل
 • سیم بکسل و سربکسل
 • لقمه چدنی
 • فن
 • Plate یا صفحه نگهدارنده
 • دیکتاتور
 • شستی طبقه و شستی کابین

 


برای خواندن مطالب درمورد قیمت آسانسور کلیک کنید:

 

این موارد قطعاتی هستند که در تمام آسانسورهای هیدرولیکی به کار رفته است، این قطعات دارای کیفیت ها و برندهای مختلفی هستند که مسلما بهترین کیفیت آن متعلق به بهترین شرکت آسانسور می باشد.

 1. قطعات آسانسور کششی
 • تابلو برق
 • تابلو فرمان
 • فلکه
 • تراولینگ کابل
 • ریل
 • شالتر
 • گاورنر
 • روغندان
 • پاراشوت
 • وزنه تعادل
 • سیم بکسل
 • قلاب
 • شاسی موتور
 • جعبه رویزیون
 • کفشک

همانطور که متوجه شدید برخی از قطعات در هر دو آسانسور مشترک است.

قطعات آسانسورهای مغناطیسی و پیچی نیز مانند قطعات این دو نوع آسانسور هستند، با این تفاوت که در آنها از قطعاتی مانند سیم بکسل، وزنه، فلکه، کابل و برخی دیگر از قطعات استفاده نشده است.

همچنین این دو مدل تعدادی قطعه متفاوت دارند مثلا در آسانسور مغناطیسی از نوعی آهن ربا استفاده شده است.

بهترین شرکت آسانسور - هیرو آساسور
بهترین شرکت آسانسور - هیرو آساسور

بهترین موتورهای آسانسور

موتورهای آسانسور به دو گروه گیربکس و گیرلس تقسیم می شوند.

بهترین موتورهای آسانسور گیربکس عبارتند از:

 1. موتور گیربکس آلبرتو ساسی
 2. موتور گیربکس سیکور
 3. موتور MGT ایتالیا
 4. موتور گیربکس مونتاناری ایتالیا
 5. موتور جم ایتالیا
 6. موتور گیربکس آکیش ترکیه
 7. موتور فیا ایتالیا
 8. موتور IR10 کوپل
 9. موتور IR20 کوپل

این موتورهای آسانسور کیفیت های متفاوتی دارند اما برخی از آنها توسط بهترین شرکت آسانسور تولید شده اند، و مهندسان آسانسور سازی می توانند پس از تحقیقات لازم یکی از این موتورها را انتخاب کنند.

البته این موتورها موتورهای موجود در بازار کنونی ایران هستند که هرکدام از آنها توسط بهترین شرکت آسانسور  به بازار ایران وارد شده اند.

بهترین موتورهای آسانسور گیرلس عبارتند از:

 1. ویتور
 2. موتور گیرلس سیکور
 3. موتور گیرلس آلبرتو ساسی
 4. موتور گیرلس مونتاناری
 5. بلولایت چین
 6. موتور گیرلس آکیش ترکیه
 7. مونا درایو چین
 8. زیلابگ آلمان

بهترین موتور آسانسور ایرانی

موتور آسانسور IR10  و IR20 محصول مشترک میان کشور ایران و هند می باشد، که توسط بهترین شرکت آسانسور ایرانی یعنی شرکت کوپل با مشارکت بهترین شرکت آسانسور هند تولید شده است.

بهترین شرکت نصب آسانسور و پله برقی

برخی از شرکت ها علاوه بر کار طراحی و تولید، به کار نصب و راه اندازی سیستم های آسانسور هم می پردازند. نصب آسانسور فرایندی کاملا تخصصی است که در صورت نداشتن مهارت و تخصص کافی تکنسین ها، نمی تواند سیستم آسانسور عملکرد مناسبی داشته باشد و حتی از نظر ایمنی هم دچار مشکل خواهد شد و امکان بروز سوانح هم وجود دارد. با توجه به این موارد، بهترین شرکت نصب آسانسور، شرکتی است که ضمن رعایت اصول و الزامات نصب آسانسور که مطابق با آیین های نامه های مربوطه است، باید بتواند سیستم آسانسور را به گونه ای نصب کند که این سیستم بتواند تا مدت زمان طولانی کارکرد داشته باشد و ساکنان بدون وجود مشکل خاصی به راحتی از آن استفاده کنند. همچنین برای جلوگیری از بروز خطرات و سوانح باید اصول ایمنی را هم به طور کامل رعایت کند. زیرا در صورت بروز خطرات و سوانح، اعتبار شرکتی که آسانسور را نصب کرده است، زیر سوال می رود.

ویژگی های بهترین شرکت نصب آسانسور

در این بخش قصد داریم تا مهم ترین ویژگی هایی که بهترین شرکت آسانسور باید داشته باشد را مورد بررسی قرار دهیم. از این رو با توجه به این ویژگی ها می توان بهترین شرکت آسانسور را انتخاب کرد.

 • استفاده از قطعات استاندارد و باکیفیت

یکی از ویژگی های مهم بهترین شرکت آسانسور آن است که در مراحل ساخت آسانسور از قطعات باکیفیت و استاندارد استفاده می شود. معمولا این شرکت قطعات مورد استفاده ای که برندهای معتبر آن را تولید کرده اند و از کیفیت بالایی برخوردار است برای ساخت آسانسور استفاده می کند. برای مثال قطعاتی از قبیل ریل، سیم بکسل، موتور، کابین،  تابلو برق، شالتر،  وزنه تعادل، جعبه رویزیون و غیره، همگی باید ساخت برندهای معتبر جهانی بوده و در ساخت آسانسور از آن ها استفاده می شود.

 • ارائه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش مطلوب

یکی دیگر از ویژگی های مهمی که بهترین شرکت آسانسور باید آن را داشته باشد، تحویل گارانتی معتبر به مشتری و ارائه خدمات پس از فروش مطلوب و رایگان است. به دلیل آن که امکان بروز خرابی و نقص قطعات در سیستم آسانسور پس از نصب و راه اندازی وجود دارد لازم است شرکتی که خدمات آسانسور را ارائه می دهد به مشتری گارانتی محصولات خود را ارائه دهد تا از این طریق مشتری تا مدت زمان مشخصی با خیال آسوده از بابت خرابی احتمالی قطعات و نیز سرویس و تعمیرات آن، بتواند از سیستم آسانسور استفاده کند.

 • ارائه مشاوره های تخصص برای انتخاب آسانسور

ویژگی بعدی بهترین شرکت آسانسور، ارائه مشاوره های تخصصی به مشتریان به منظور انتخاب آسانسور مناسب برای نیازهای کاری آن هاست. به دلیل آن که سیستم های آسانسور با توجه به نوع استفاده، وضعیت ساختمان، تعداد بالا و پایین رفتن ها، سیستم انتقال نیرو، قطعات به کار رفته، فناوری مورد استفاده و غیره به انواع مختلف تقسیم می شوند، از این رو بهترین شرکت آسانسور باید مشاوره های تخصصی به مشتریان ارائه دهد و آسانسوری که برای نیازهای کارفرما مناسب باشد به او پیشنهاد دهد.

 • برخورداری از پرسنل توانمند و متخصص

یکی از ویژگی های مهم بهترین شرکت آسانسور، برخورداری از پرسنل توانمند و متخصص در زمینه های طراحی و تولید، نصب و راه اندازی و نیز سرویس و تعمیر است. باید دانست این امور تخصصی هستند و وجود پرسنل متخصص و توانمند که از تجربه کافی برخوردار باشند شرط ضروری برای عملکرد مناسب سیستم آسانسور است. زیرا در صورتی که سیستم آسانسور و قطعات آن از کیفیت و فناوری بالایی برخوردار باشد، اما تکنسین هایی که آن را نصب و راه اندازی می کنند، از تخصص و تجربه لازم برخوردار نباشند، سیستم آسانسور نمی تواند نیازهای کارفرما را برطرف کرده و حتی ممکن است دچار خرابی ها و خسارت های زودهنگام شود. از این رو تخصص و تجربه کافی پرسنل و نصابان یکی از ویژگی ها و شرایط بهترین شرکت آسانسور به شمار می رود.

 • قیمت مناسب خدمات

یکی از ویژگی های مهمی که باید بهترین شرکت آسانسور از آن برخوردار باشد، قیمت مناسب خدمات است. قیمت خدماتی که شرکت های آسانسور در نظر می گیرند تفاوت های زیادی باهم دارد. البته مسلما هر چه سیستم های آسانسور جدیدتر بوده و قطعات آن تولید برندهای معتبر باشد، قیمتی که بابت خدمات و سیستم دریافت می شود، بالاتر است. اما برندها و شرکت های معتبر همواره تلاش می کنند تا قیمت محصولات و خدماتی که ارائه می دهند تا مناسب تر کنند تا از این طریق رضایت حداکثری مشتریان را به خود جلب کنند. پس شرکتی را می توان بهترین شرکت آسانسور محسوب کرد که قیمتی که بابت محصولات و خدمات دریافت می کند، منصفانه و مناسب است.

شرکت معتبر آسانسور و پله برقی

ممکن است خواننده این سوال را بپرسد که شرکت معتبر آسانسور چه نوع شرکتی است. از این رو در این قسمت به بررسی مواردی پرداخته ایم که در واقع ویژگی های یک شرکت معتبر آسانسور و پله برقی است. با وجود این ویژگی ها می توان به اعتبار آن شرکت پی برد.

 • اولین ویژگی یک شرکت معتبر آسانسور، برخورداری از سابقه فعالیت کافی و رزومه پربار است که باعث می شود مشتریان و کارفرمایان با بررسی خدمات متنوعی که شرکت در طول فعالیت خود ارائه کرده است که آن شرکت را معتبر بدانند. در رزومه یک شرکت می توان تعداد پروژه های انجام شده و انواع سیستم هایی که برای کارفرمایان مختلف نصب و راه اندازی شده است را مشاهده کرد.
 • آیتم دیگری که باید در بررسی اعتبار یک شرکت به آن پرداخت، تعداد پروژه های است که آن شرکت در دست اجرا دارد. این مورد را هم می توان با بررسی پروژه ها و ارتباط گرفتن با کارفرمایان از نظر نحوه فعالیت شرکت و رضایتی که دارند، در تعیین اعتبار شرکت در نظر گرفت.
 • ویژگی مهم دیگری که باید در تعیین اعتبار یک شرکت آسانسور آن را مد نظر قرار داد، میزان رضایتمندی افراد و کارفرمایانی است که از آن سیستم استفاده می کنند. به این منظور می توانید از طریق پرس و جو یا تحقیق از کارفرمایان و حتی افراد عادی که از سیستم آسانسور استفاده می کنند، میزان رضایتمندی آن ها را از سیستم و خدماتی که شرکت در این زمینه ارائه کرده است، مورد ارزیابی قرار داد.
 • یکی دیگر از ویژگی های مهمی که با وجود آن می توان به اعتبار شرکت آسانسور پی برد، انجام به موقع تعهدات و پایبندی به آن است. شرکتی معتبر است که بتواند طبق برنامه ریزی قبلی، به تعهدات خود در زمینه تولید، نصب و راه اندازی سیستم های آسانسور عمل کند و تمام مراحل آن را به درستی و در موقع مناسب خود انجام دهد.
 • از دیگر ویژگی های یک شرکت معتبر آسانسور آن است که این شرکت به طور مستمر به پرسنل خود آموزش های لازم را بدهد تا دانش فنی و تخصصی آن ها به روز نگاه داشته شود. از این رو شرکتی که به آموزش مستمر پرسنل خود چندان اهمیت نمی دهد و آن را مساله ای کم اهمیت تلقی می کند در اعتبار آن شرکت باید شک کرد.

شرکت آسانسور هیرو، بهترین شرکت آسانسور در کرج و تهران

با توجه به مطالبی که در بالا اشاره کردیم، اگر بخواهیم بهترین شرکت آسانسور و پله برقی در تهران و کرج را انتخاب کنیم، می توانیم شرکت هیرو آسانسور را نام ببریم. این شرکت با توجه به سابقه درخشانی که در تولید، نصب و راه اندازی و همچنین سرویس و تعمیرات انواع آسانسورها دارد و با برخورداری از ویژگی های بهترین شرکت آسانسور، توانسته است در طول سال های فعالیت خود، رضایتمندی حداکثری مشتریان را به خود جلب کند.

شرکت هیرو آسانسور از همان ابتدا که تاسیس شده است همواره می کوشد که به ارزش های اساسی از جمله اخلاق مداری و رعایت اخلاق حرفه ای، مشتری مداری و کسب رضایتمندی مشتریان، مسئولیت پذیری و رعایت مسئولیت اجتماعی، انجام به موقع پروژه ها و غیره متعهد باشد. به طوری که این شرکت هم اکنون به یکی از برندهای پرآوازه و شناخته شده در صنعت آسانسور تبدیل شده است.

در این شرکت پرسنل متخصص و توانمندی مشغول به کار هستند که با برخورداری از دانش فنی و تجربه کافی که آموزش های لازم را گذرانده اند، همواره کوشش می کنند تا بتوانند خدمات شرکت را با بهترین کیفیت که رضایتمندی مشتریان را به دنبال داشته باشد، ارائه کنند.

در پایان باید بگوییم آن چه می تواند سرمایه اصلی شرکت هیرو آسانسور باشد، اعتمادی است که مشتریان محترم به این مجموعه دارند. به طوری که با انتخاب این شرکت از میان رقبا و همچنین دریافت خدمات و محصولات آن، مایه دلگرمی این مجموعه در طول سال های مختلف فعالیت آن شده است. از این رو این شرکت وظیفه خود را می داند تا در جهت ارائه خدمات و محصولات خود با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، گامی اساسی در رفع نیازهای مختلف مشتریان به انواع سیستم های آسانسور بردارد.

بهترین شرکت آسانسور در جهان کدام اند ؟

Otis (اوتیس)

Mitsubishi Electric (میتسوبیشی الکتریک)

Schindler (شیندلر)

Kone (کونه)

بهترین موتورهای آسانسور کدام اند ؟

موتورهای آسانسور به دو گروه گیربکس و گیرلس تقسیم می شوند.

بهترین موتورهای آسانسور گیربکس عبارتند از:

 1. موتور گیربکس آلبرتو ساسی
 2. موتور گیربکس سیکور
 3. موتور MGT ایتالیا

بهترین موتورهای آسانسور گیرلس عبارتند از:

 1. ویتور
 2. موتور گیرلس سیکور
 3. موتور گیرلس آلبرتو ساسی

بهترین موتور آسانسور ایرانی کدام است؟

موتور آسانسور IR10  و IR20 محصول مشترک میان کشور ایران و هند می باشد، که توسط بهترین شرکت آسانسور ایرانی یعنی شرکت کوپل با مشارکت بهترین شرکت آسانسور هند تولید شده است.

بهترین شرکت آسانسور در تهران و کرج کدام است؟

شرکت هیرو آسانسور به عنوان بهترین شرکت آسانسور در تهران و کرج، همواره می کوشد که به ارزش های اساسی از جمله اخلاق مداری و رعایت اخلاق حرفه ای، مشتری مداری و کسب رضایتمندی مشتریان، مسئولیت پذیری و رعایت مسئولیت اجتماعی، انجام به موقع پروژه ها و غیره متعهد باشد. به طوری که این شرکت هم اکنون به یکی از برندهای پرآوازه و شناخته شده در صنعت آسانسور تبدیل شده است.