هیرو در سال 1401

هیرو در سال 1401

هیرو در سال 1401؛ تدوام توسعه و تعالی

اولین شرکت دارای گواهینامه « تعهد به تعالی» در صنعت آسانسور

سال 1401 هم به آخر رسید و یکسال به تجربیات هیرو افزوده شد. امسال هم بسان سالهای قبلی روزهای تلخ و شیرین را تجربه کردیم. در آینده از این تجربیات برای خدمات رسانی بهتر به مشتریان محترم استفاده خواهد شد.

تداوم همکاری با مشتریان فعلی:

مهم ترین هدف هیرو در سال 1401 ارزش آفرینی برای مشتریان فعلی و  تداوم همکاری با آنها بود که الحمداله بالای هشتاد درصد این هدف محقق شد. امسال توانستیم با هدلینگ زر به همکاری خود ادامه دهیم. با گروه ساختمان تناوب، محمدخانی، ثروتی، قمصری، شرکت اهورا هم تداوم همکاری داشتیم. با مهندس احمدوند بعد از پروژه ولنجک در پروژه مهرگان به همکاری ادامه دادیم.

توسعه بازار و مشتریان جدید:

در کنار همکاری با مشتریان سابق، توسعه بازار و همکاری با مشتریان جدید از دیگر استراتژی شرکت بود. از جمله مشتریان جدید هیرو آسانسور در سال 1401 می توان به شرکتها ، سازمانها و افراد زیر اشاره کرد.

در صنعت دارو با شرکتهائی چون؛ رستاژن دارو، کیمیا دارو، تسنیم،نانو دارو، پارس بهروزان جم و تدبیرکالا افتخار همکاری پیدا کردیم.

در صنعت پتروپالایشی با شرکتهائی چون پالایشگاه گاز آدیش و شرکت پتروشیمی مارون (آسانسور صنعتی ضد انفجار) شروع به همکاری کردیم. آسانسورها صنعتی شرکت مانا انرژی پاک، شرکت تکوین، خشکبار قزوین، بلوک E از دیگر پروژه های آسانسور صنعتی هیرو در سال 1401 بود.

با شرکتهای انبوه سازی همانند لوتوس افتخار همکاری پیدا کردیم.

هیرو آسانسور اولین شرکت دارای گواهینامه « تعهد به تعالی» در صنعت آسانسور و پله برقی

اولین شرکت دارای گواهینامه « تعهد به تعالی» در صنعت آسانسور و پله برقی

سال1401  هیرو آسانسور موفق شد به عنوان اولین شرکت در صنعت آسانسور و پله برقی کشور، گواهینامه « تعهد به تعالی» را از سازمان مدیریت صنعتی دریافت نماید.

عضویت در پارک علم و فناوری استان اردبیل

عضویت در پارک علم و فناوری استان اردبیل

شرکت هیرو در راستای توسعه فعالیت های خویش، اقدام به راه اندازی واحد R&D نموده و با طرح « فراخوان هوشمند آسانسور» به عضویت پارک علم و فناوری استان اردبیل درآمد.

در این مدت به عنوان یکی از شرکتهای فعال استان شناخته شد. حضور فعالی در نمایشگاه « ربع رشیدی» تبریز داشت و در همایش هفته پژوهش استان اردبیل به عنوان شرکت فعال مورد تجلیل قرار گرفت.

حضور فعال در نمایشگاه بین المللی ساختمان تهران

حضور فعال در نمایشگاه بین المللی ساختمان تهراننمایشگاه ساختمان تهران یکی از مهمترین رویداد های نمایشگاهی ایران است که به خصوص جهت سازندگان و پیمانکاران از جذابیت های ویژه ای برخوردار است.

بیست و دومین دوره نمایشگاه بین المللی ساختمان تهران  ، در تاریخ 21 الی 24 مرداد 1401 در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

شرکت هیرو آسانسور جهت ارتباط بهتر با مشتریان و شناخت بیشتر با نقطه نظرات و درخواست های مشتریان و مصرف کنندگان محترم حضور فعالی در این نمایشگاه داشت.

درب گیوتینی

بومی سازی تولید درب گیوتینی صنعتی

استفاده از تکنولوژی روز جهت حل مشکلات و مسائل صنایع کشور همواره از برنامه ها و استراتژی های شرکت هیرو آسانسور بوده است. با توجه شرایط محیطی صنایع کشور استفاده از درب گیوتینی بسیار لازم و ضروری بود که شرکت هیرو آسانسور توانست به تامین نیاز صنایع بپردازد.

آسانسور شیبدار هیرو

طراحی و اجرای آسانسور شیبدار

آسانسورهای شیبدار با حرکت در مسیرهای شیبدار در واقع تکمیل کننده عملکرد پله های برقی هستند شرکت هیرو آسانسور، از جمله شرکت های بزرگ و معتبری است که در زمینه طراحی و نصب آسانسورها و از جمله آسانسور شیبدار به طور تخصصی فعالیت می کند.

جشن پایان سال 1401 هیرو آسانسور

و در آخر جشن پایان سال 1401

تمامی موفقیت های هیرو مدیون کارکنانی خدوم، تلاشگر، ساعی ، صادق ، متعهد می باشیم. اگر تلاش و زحمات این عزیزان نبود به این موفقیت ها دست پیدا نمی کردیم.

لذا جهت تقدیر و تشکر از تلاش های این عزیزان که سرمایه های اصلی هیرو هستند جشنی کوچک تشکیل دادیم و به همه عزیزان خداقوت گفتیم.

اعتماد مهندسان و معماران و طراحان طراز اول کشور به هیرو آسانسور انگیزه ما را جهت ارایه خدمات متمایز و اختصاصی و فراتر از استاندارد بالا می برد.
و در سال جدید هم تلاش خواهد شد در راستای رضایت مشتریان و مصرف کنندگان محترم ، محصولات و خدمات جدید را ارایه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.