هیرو آسانسور تولید کنده انواع کابین آسانسور، درب، فریم و قطعات جانبی

خدمات تخصصی دکوراسیون داخلی کابین

کابین آسانسور جایی است که مسافر تجربه‌ای واقعی از آسانسور را حس می‌کند. لذا، بسیار مهم و حیاتی  است که کابین علاوه بر ایمنی با سلیقه مسافران و مصرف کنندگان هم مطابقت داشته باشد و با طراحی کلی ساختمان کاملاً سازگار باشد و احساس خوبی را به مسافران منتقل کند.

شرکت آسانسور هیرو با تیکه بر سابقه طولانی و تجربه بالای متخصصان خود در امر طراحی، ساخت و نصب انواع کابین های لوکس و لاکچری تا به امروز پروژه‌های مختلفی را در تهران، لواسان، کرج و سایر نقاط کشور طراحی و اجرا کرده است.

کابین آسانسور

طراحی کابین آسانسور  متناسب با معماری ساختمان

مهمترین قسمتی از آسانسور که مسافران با آن در ارتباط مستقیم می‌باشند کابین آسانسور می باشد. لازم است در لحظات کوتاهی که از آسانسور استفاده می کنند حس خوبی به آنها دست داده و تجربه خوشایندی بوجود آید. لذا لزوم توجه به دکوراسیون و زیبایی کابین آسانسور و تناسب آن با معماری ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

نصب کابین آسانسور

یکی از اصلی‌ترین و پراهمیت‌ترین قسمت‌ها در نصب آسانسور، کابین آسانسور است. می‌توان گفت که کابین یکی از قطعات مکانیکی آسانسور بوده و به نوعی یکی از مهمترین قسمت های آسانسور است که مسافران با آن در ارتباط مستقیم می‌باشند. به همین خاطر دو نکته در طراحی و ساخت کابین‌های آسانسور از اهمیت بالایی برخوردار است :

1) طراحی زیبا و مناسب کابین

2) ایمنی و آرامش مسافران

کاربرد قطعات آسانسور

در دنیای امروز دستگاهی  به نام آسانسور  جابجایی انسان ها و اشیا را در ساختمان هایی با طبقات زیاد ساده نموده است. شاید اگر چنین دستگاهی طراحی و تولید نشده بود برخی از آسمان خراش ها نیز ساخته نمی شد.

 • از مهمترین بخش این وسیله می توان به موتور دستگاه اشاره نمود. موتور منبع اصلی تولید انرژی است و در این وسیله می تواند به شکل گیربکس و یا گیرلس باشد.
 • کابین یا اتاقک بخشی است که محل جابجایی بار یا مسافر می باشد.
 • ریل یکی دیگر از بخش ها است که موجب حفظ آسانسور از حرکت های ناموزون است.
 •  ضربه گیر نام قطعه دیگر است که از محکم بسته شدن و ضربه در به کابین جلوگیری می کند.
 • کفشک آسانسور به دو صورت لغزشی و غلطکی است. این قطعه در بالا و پایین این دستگاه وجود دارند و با ریل ها نیز در تماس هستند و موجب تعادل بین کابین و وزنه می شوند.
 • انکودر قطعه ای است که برای کنترل حرکت و بررسی میزان آن مورد استفاده قرار می گیرد.

بخش های مختلف طبق استاندارد های دقیقی از نظر خصوصیات فیزیکی و مکانیکی طراحی و ساخته می شوند.

کابین آسانسور-هیرو آسانسور

قطعات آسانسور هیدرولیک

آسانسور ها به چهار دسته کششی ، لغزشی، مغناطیسی و پیچی تقسیم می شود. این نوع از بالابر هیدرولیک شامل بخش هایی مانند درب، ریل، جک، کابین و همچنین دارای بخشی به نام پاوریونیت می باشد که تانک و روغن هیدرولیک در این بخش قرار گرفته است. موتور، ضربه گیر و پمپ از دیگر بخش های این وسیله است. بالابر هیدرولیک بر خلاف انواع دیگر با نیروی هیدرولیکی کار می کند و دارای  قطعه های مرتب یعنی مخزن روغن، پمپ و جک می باشد.

طراحی و ساخت کابین آسانسور

نقشه‌کشی کابین آسانسور یکی از موارد مهمی است که در طراحی کابین آسانسور باید مورد توجه واقع شود. در واقع طراح باید پیش از ساخت،  نقشه و الگوی کابین و اندازه‌های دقیق هر یک از قسمت‌های کابین را طراحی کرده باشد. و الگو سازی انجام شود.  یکی از نرم افزارهایی که در زمینه نقشه‌کشی کابین آسانسور مورد استفاده طراحان است نرم افزار Lift Designer می‌باشد.  که توسط شرکتهای برتر دنیا استفاده می شود. توسط این نرم افزار می‌توان نقشه کامل و با جزئیات دقیق یک کابین آسانسور را از قبل طراحی نموده و نقشه سه بعدی تهیه کرد. و سپس نقشه کابین با توجه به آن‌ها بدست می‌آید.

طراحی و دیزاین کابین آسانسور

بسیار روشن است که طراحی داخلی شکیل تر و زیباتر کابین آسانسور در جلب رضایت مسافران و حتی خریداران آپارتمان تأثیر بیشتری خواهد داشت و همچنین باعث ارتقای برند کارفرمایی می شود.

انواع کابین با انواع طراحی‌های مختلف در بخش فروش کابین آسانسور مطرح می‌شوند ولی در حالت کلی باید بیان کنیم که طراحی کابین در انواع مختلفی انجام می‌شود که شامل موارد زیر است:

 • کابین آسانسور با طراحی mdf استیل
 • کابین آسانسور با تزئینات فرمیکا استیل
 • کابین آسانسور با طراحی و تزئینات تمام استیل لوکس و طرحدار
 • کابین آسانسور با تزئینات و طراحی شیشه‌ای و پاناروما
 • کابین آسانسور با دیواره گالوانیزه و کف پارکت یا سنگ گرانیت یکپارچه

همچنین در طراحی داخلی کابین نوع و طرح دکمه‌های داخل کابین (شاستی احضار) نیز اهمیت فوق العاده دارد که باید با توجه به نوع مواد و رنگ طراحی داخلی کابین آسانسور انتخاب گردد.

کابین آسانسور-هیرو آسانسور

تأثیر نوع طراحی کابین آسانسور در امنیت روانی مسافران

یکی از دلایل لرزش آسانسور در حین حرکت و توقف به غیر استاندارد بودن کابین بستگی دارد. لذا علاوه بر زیبایی و شکیل بودن طراحی داخلی کابین، باید نوع ساخت و طراحی کابین آسانسور بنحوی انتخاب شود که امنیت بالای و ایمنی را نیز برای مسافران آسانسور تأمین نماید.

در واقع در ساخت کابین آسانسور باید دیواره کابین، كف کابین، سقف کابین، قاب و كفشك‌های كابین از موادی استفاده شود كه دارای استحکام بالایی در برابر نیروهای وارده در حین كاركرد آسانسور به کابین باشند  و مطابق محاسبات انجام شده باشد. و بگونه‌ای که در برابر لرزیدن کابین آسانسور مقاوت کنند.

کابین آسانسور-هیرو آسانسور

تزئینات کابین آسانسور

در ساخت بخش‌های مختلف کابین آسانسور می‌بایست از موادی استفاده شود که دارای مقاوت بالایی بوده و در برابر فشارها و نیروهایی نظیر نیروی وارده هنگام حرکت، ترمز و برخورد به ضربه گیرها مقاوم باشند.

به طور معمول جداره کابین آسانسور از ورق گالوانیزه با حداقل ضخامت 1٫5 میلیمتر ساخته می‌شود.

تزئینات داخل کابین آسانسور نیز با توجه به نوع کاربری و سلیقه سفارش‌دهنده متفاوت بوده و از عوامل تأثیرگذار در قیمت کابین آسانسور محسوب می‌گردند. معمولاً شرکت‌های کابین‌سازی آسانسور محصولات خود بر اساس تزئینات داخلی آن به انواع و گروه‌های مختلفی دسته‌بندی و تحت عناوینی نظیر کابین استیل آسانسور، کابین آسانسور تمام استیل، کابین آسانسور فرمیکا، کابین فرمیکا استیل (یا کابین نیمه استیل)، کابین فرمیکا، MDF و … عرضه می‌کنند.

بدیهی است در ساخت دیواره، کف و سقف هر یک از انواع کابین آسانسور از تزئینات مختلفی استفاده شده است.

به عنوان مثال برای تزئین دیواره کابین آسانسور ممکن است از چوب (MDF)، فرمیکای ضدخش، ورق رنگ شده کوره‌ای، آینه و … استفاده شود. برای سقف کابین آسانسور نیز از فرمیکا و استیل لیزر کات با طرح های مختلف و برای کف آن از کفپوش‌هایی نظیر پارکت، لمینت یا سنگ استفاده می‌شود.

کابین های آسانسور لوکس

در این بخش به طراحی و ساخت آسانسور های لوکس می‌پردازیم. کابین‌های آسانسور لوکس از ویژگی‌هایی برخوردارند که آن‌ها را بسیار مجلل، زیبا و لوکس نشان می‌دهد و آن‌ها را از سایر کابین‌های معمولی متمایز می‌سازد. تجهیزات آسانسور لوکس شامل موارد زیر می‌شود:

کابین با طراحی شیشه و استیل . کف از سنگ مرمر و سقف با نورپردازی خاص، تزئینات داخلی کابین همچنین می‌تواند کاشی‌کاری، منبت‌کاری، خاتم‌کاری، پوشش با چرم طبیعی یا ترکیب چوب و شیشه سنتی، آینه‌کاری باشد.

از نقطه نظر مکانیکی نیز آسانسورهای لوکس متفاوت از دیگر آسانسورها می‌باشد. به نحوی که:

 • حرکت کابین کاملاً نرم و روان، بی‌صدا و بدون کوچکترین شوک یا لرزش است.
 • درب‌های طبقات با روکش استیل و با قابلیت نصب قاب شیشه بزرگ و یا درب‌های تمام شیشه فریم لس
 • امکان نصب کولر گازی  و تهویه مطبوع در داخل کابین
 • اسکلت و آهن‌کشی به صورت پیش‌ساخته و رنگ شده به صورت پیچ و مهره، بسیار شکیل و بدون نیاز به جوشکاری در محل و کمترین تخریب
 • قابلیت نصب اکسس کنترل برای محدود کردن استفاده افراد (با اثر انگشت،کارت، کد)
 • دوربندی آسانسور می‌تواند با شیشه  یا کامپوزیت و یا استیل متناسب انجام گردد.
 • دارای سیستم صوتی و تصویری منحصر بفرد
 • آسانسور لوکس مناسب تالار پذیرائی، هتل، ساختمان‌های دوبلکس و ویلا می‌باشند.
کابین آسانسور-هیرو آسانسور

کابین شیشه‌ای (پانوراما)

همواره کابین‌های‌ شیشه‌‌ای آسانسور (پانوراما) در کنار کابین‌های‌ آسانسور تمام استیل یا چوب  مورد توجه قرار گرفته‌اند و استفاده از این نوع کابین‌های آسانسور در ساختمان‌های لوکس نظیر مجتمع‌های تجاری و اداری بزرگ، هتل‌ها، تالارها و رستوران‌ها و … رو به فزونی می باشد.

آسانسور پانوراما معمولاً با دو سیستم کششی و هیدرولیک نصب شده که هر کدام در شرایطی خاص دارای مزیت‌هایی نسبت به دیگر ئی می‌باشند.

استفاده از تجهیزاتی نظیر کلید توقف اضطراری، زنگ خطر (آلارم)، نمایشگر طبقات (نمراتور)، سیستم اخطار اضافه‌بار، هواکش (فن)، دستگیره، دکمه الکترومکانیکی و روشنایی فلورسنت از جمله تجهیزات استاندارد کابین آسانسور بوده و در صورت درخواست سفارش‌دهنده برخی تجهیزات خاص (نظیر آینه و تلفن) نیز در کابین آسانسور در نظر گرفته می‌شود.

کابین تمام گرد

معمولا در پروژه های خاص و لاکچری، متناسب با نیاز پروژه، کابین تمام گرد مورد نیاز می باشد. شرکت هیرو آسانسور به عنوان اولین شرکت در کشور می باشد که به این تکنولوژی دست یافته و توانائی طراحی و ساخت انواع کابین شیشه ای و تمام استیل گرد و تمام گرد را دارا می باشد.

آسانسور کارخانه چیست؟

آسانسور کارخانه  آسانسوری است که در کارخانه ها و کارگاه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

در کارخانه ها و کارگاه های صنعتی و یا پروژه های عمرانی بزرگ برای منتقل کردن مواد و افراد وجود آسانسور ضروری می باشد. اما با توجه به دقت ساخت این نوع آسانسور، فقط تعداد کمی از شرکت های آسانسور سازی قادر به تولید و نصب این مدل هستند.

برخی از مردم آسانسور صنعتی را نوعی بالابر می دانند که در پروژه های مختلف از آن استفاده می شود، اما آسانسور صنعتی با بالابر تفاوت هایی در نوع طراحی، نحوه ساخت و نصب و حتی در قیمت دارند.

اما شباهت هایی نیز میان آسانسور کارخانه و بالابر وجود دارد از جمله؛ اینکه هر دو دارای یک محور هستند که بر روی آن حرکت می کنند و نوع کاربرد هر دو آنها یعنی حمل و نقل افراد و اشیاء نیز یکسان است.

ساخت و نصب آسانسور کارخانه

نصب آسانسور کارخانه به دو صورت انجام می گیرد که به نوع بنا و موارد استفاده آن بستگی دارد.

_ آسانسور کارخانه که مانند سایر آسانسور ها درون چاهک آسانسور نصب می شود و بر روی ریل های مخصوص قرار می گیرد.

_ آسانسور کارخانه که بر روی نمای ساختمان نصب می گردد و دارای قطعات مختلف است که بر روی یکدیگر مونتاژ می شوند، این مدل ظاهری شبیه به بالابر دارد و سیستم حرکتی آن کششی است.

با توجه به محل نصب آسانسور صنعتی نحوه طراحی، ساخت و نصب آن نیز متفاوت خواهد بود.

این نوع آسانسور با توجه به مکانی که قرار است از آن استفاده شود متفاوت می شود برای مثال از آسانسور صنعتی در مکان های زیر استفاده می شود:

_ معدن

_ راه سازی

_ ساختمان سازی

_ کارخانه های صنعتی مختلف مانند شرکت های نفت و گاز

در هر کدام از مکان های بالا نوعی از آسانسور صنعتی با طراحی متفاوت استفاده می شود.

به طور کلی مراحل ساخت و نصب آسانسور صنعتی به شرح زیر می باشد:

 1. طراحی آسانسور با ابعاد و اندازه های مشخص
 2. تعیین مشخصات فنی قطعات آن
 3. تهیه طرح و نقشه از محل قرارگیری آسانسور و مراحل نصب آن
 4. آماده کردن کف چاله آسانسور برای آسانسورهایی که درون چاهک نصب می شوند، و آماده سازی سکو و دیوار برای آسانسور هایی که بر روی نما نصب می شوند
 5. بتن ریزی کف چاهک یا سکو
 6. آماده کردن سازه اتاقک آسانسور
 7. دیوار کشی اطراف چاهک و یا مقاوم سازی و آماده سازی دیوار مورد نظر
 8. ساخت موتور خانه آسانسور
 9. آماده سازی محل قرار گیری اتاقک در هر طبقه
 10. کابل کشی و نصب تابلو برق
 11. بتون ریزی سقف چاهک ( برای آسانسور کارخانه که درون چاهک نصب می شود)

پس برای آسانسورهایی که بر روی نمای ساختمان نصب می شوند نیز باید دیوار مورد نظر آمادگی لازم را داشته باشد. برای مثال دیوار طوری ساخته شود که مقداری از اتاقک را بپوشاند( مانند تصویر بالا ) و به طور کلی ایمنی کامل برای نصب آسانسور را داشته باشد.

ظرفیت و مشخصات آسانسور کارخانه

این نوع آسانسور با توجه به اینکه در کارخانه ها یا کارگاه های صنعتی بزرگ استفاده می شوند باید علاوه بر ایمنی بالا ظرفیت بالایی نیز داشته باشند زیرا از آنها برای حمل افراد و بار استفاده می شود.

آسانسور صنعتی ظرفیتی حدود 500 کیلوگرم تا 3000 کیلوگرم را دارد و باید طوری طراحی شود که قابلیت حمل انسان و بار را به طور همزمان داشته باشد.

همچنین سایر مشخصات آسانسور کارخانه عبارتند از:

 •  سیستم ایمنی ترمز پاراشوت برای مواقعی که سرعت آسانسور بیشتر از حد مجاز است
 •  سیستم اضافه بار یا Overload برای مواقعی که میزان بار از ظرفیت آسانسور بیشتر است
 •  ترمز الکترومغناطیسی که بر روی الکتروموتور نصب می شود برای مواقعی که آسانسور برای خالی کردن بار متوقف شده است و از بازگشت کابین آسانسور به سایر طبقات جلوگیری می کند

همچنین سرعت آسانسور کارخانه از 2 متر بر ثانیه تا 6 متر بر ثانیه است و به میزان بار بستگی دارد.

ابعاد آن نیز با توجه به فضایی که برای نصب در نظر گرفته شده است طراحی می شود و باید به گونه ای باشد که فضای کافی برای قرار دادن بار و انسان را داشته باشد.

بیشتر آسانسور های صنعتی از ایمنی بالایی برخوردار هستند اما گاهی محل استفاده آن شرکتهایی مثل شرکت نفت است که در این مواقع ایمنی آن باید بیشتر از حد معمول باشد و اتاقک آن از مواد مقاوم در برابر آتش ساخته شده باشد.

تفاوت آسانسور کارخانه با آسانسور معمولی

آسانسور ها با توجه به کارایی و نحوه طراحی و تولید به انواع مختلفی تقسیم می شوند. که دو مدل از آنها شامل آسانسور کارخانه و آسانسور خانه های مسکونی می شود.

بیشتر ما تا کنون آسانسور معمولی که درون ساختمان های مسکونی وجود دارند را دیده ایم و تصورمان این است که تفاوت میان این مدل و مدل صنعتی فقط در اندازه و ابعاد کابین است. اما تفاوت های دیگری نیز میان این دو مدل وجود دارد از قبیل:

 1. تفاوت در اتاقک یا کابین:

همانطور که در بالا گفته شد اولین تفاوت میان آسانسور کارخانه و آسانسور معمولی دیده می شود، نوع کابین یا اتاقک آنهاست.

کابین آسانسور های معمولی ظرفیت کمتری دارد و طوری طراحی شده است که با استفاده از سیم بکسل یا موتور افراد را جابه جا می کنند.

همچنین همه مدل های آسانسور معمولی به صورت محصور طراحی می شود. اما بیشتر آسانسور های صنعتی کابین محصور ندارند و بر روی نمای ساختمان نصب می شوند. همچنین ابعاد و ظرفیت کابین آنها نیز بزرگتر از آسانسور معمولی است.

 1. تفاوت در میزان ایمنی:

ایمنی مهمترین اصل برای آسانسور کارخانه است. زیرا از آن برای حمل وسایل سنگین و همچنین تعداد بالای انسان به صورت همزمان استفاده می شود.

همچنین  آسانسور های صنعتی باید در مقابل حوادثی مانند آتش سوزی مقاوم تر باشند زیرا در مکانهایی مورد استفاده قرار می گیرند که احتمال وقوع این اتفاق در آن مکان ها بسیار بالاست.

 1. نحوه نصب:

همانطور که در بالا نیز به این مطلب اشاره شد، بیشتر آسانسور های صنعتی در نمای بیرونی ساختمان نصب می شوند.

این در حالی است که تمام آسانسورهای معمولی درون چاهک آسانسور نصب می شوند.

 1. تفاوت در ظرفیت و عملکرد:

بیشتر ما زمانی که نام آسانسور کارخانه را میشنویم به نوع کارایی و عملکرد آن پی می بریم.

آسانسورهای صنعتی به دو صورت برقی و دستی عمل می کنند و هزینه نصب آنها نیز نسبت به آسانسورهای معمولی کمتر است.

همچنین ظرفیت آسانسورهای صنعتی بسیار بیشتر از آسانسور معمولی است زیرا از آنها برای حمل بار استفاده می شود.

اما گاهی دیده می شود که آسانسور های خانگی معمولی نیز ظرفیت بالایی دارند مثلا آسانسور برج های مسکونی.

انواع آسانسور کارخانه

آسانسورهای صنعتی دارای انواع مختلفی هستند از قبیل:

 1. آسانسور ثابت

از این آسانسور برای حمل بارهای سنگین استفاده می شود و برای نصب نیاز به چاهک دارد تا هنگام جمع شدن با زمین هم سطح شود.

این مدل خود به سه مدل زنجیری، آکاردئونی و جک مستقیم تقسیم میشود.

 1. آسانسور سیار

این مدل قابلیت جابجایی با سرعت بالا دارد. همچنین قابلیت جابجایی عمودی و افقی نیز دارد.

 1. آسانسور هیدرولیکی

این نوع آسانسور ها با موتور الکتریکی، پمپ فشار روغن و جک هیدرولیک کار می کنند.

از مزایای استفاده از این مدل می توان به این موارد اشاره کرد؛ سهولت تعمیر، استهلاک کم، قابلیت اجرا بر روی سازه های سبک، طول عمر بالا و خرابی کم.

 1. آسانسور کششی

جابجایی در این مدل آسانسور به وسیله سیم بکسل و شیار فلکه کششی انجام می گیرد. نیروی حرکتی آن با استفاده از یک الکتروموتور بدست می آید.

آسانسورهای کششی خود به دو نوع گیرلس و موتور گیربکسی تقسیم می شوند.

 • آسانسور وینچی

حرکت این نوع آسانسور با استفاده از زنجیر یا طناب فولادی و به واسطه نیروی برق است.

 • آسانسور مغناطیسی

این مدل با نیروی مغناطیسی و ایجاد میدان مغناطیسی کار می کند.

به این نحو که با توجه به ساختاری که دارند، میدان مغناطیسی ایجاد کرده و باعث باردار شدن سیم پیچ های تعبیه شده روی کابین آسانسور می شوند و به این وسیله آسانسور به حرکت در می آید.

قیمت آسانسور کارخانه

آسانسورها با توجه به کارایی که دارند قیمت های مختلفی خواهند داشت.

همچنین هر نوع آسانسور از قطعات مختلفی مانند موتور، تابلو برق، ریل، و کابین تشکیل شده اند که تمام این قطعات به صورت پکیج کامل تحویل خریدار می شود، و نوع این قطعات بر روی قیمت آسانسور تاثیر خواهد گذاشت.

اما به هنگام خرید آسانسور کارخانه باید به ایمنی و کیفیت بالای آن توجه شود نه به قیمت، زیرا این مدل آسانسور با توجه به میزان وزنی که باید تحمل کند باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

همچنین طول عمر این مدل آسانسور خیلی مهم است که این مورد نیز به کیفیت قطعات آن بستگی دارد.

برای اطلاع از قیمت دقیق آسانسور کارخانه و مدل های دیگر آسانسور می توانید به سایت ما به آدرس الکترونیکی https://www.heroasansor.com  مراجعه کنید، همچنین می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و با مشاورین ما در ارتباط باشید.

خرید قطعات آسانسور

آسانسور دستگاه بسیار حساسی است و قطعات مورد استفاده در آن باید از نمایندگی های اصلی خرید شود. برای خرید بهتر است  از تولید کننده و برند شناخته شده‌ای که تجربه بسیار زیادی در  تولید این محصولات دارند، خرید انجام شود. خرید از طریق مراکز فروش تجهیزات صنعتی انجام می شود. قیمت این قطعات را می توانید از طریق سایت های معتبر فروشگاهی و نمایندگی های رسمی بخواهید.

 

خرید آنلاین قطعات آسانسور

یکی از بهترین روش های خرید قطعات دستگاه بالابر، خرید آنلاین و از طریق فروشگاه های اینترنتی است. خرید آنلاین امکان مقایسه بین برند ها را ایجاد می کند و می توان در مدت زمان کوتاهی  قیمت ها را با هم مقایسه نمود. برای انتخاب قطعات می توان از مشاور فروش در فروشگاهها نیز کمک گرفت و متناسب با محیط قطعات مورد نظر را خرید نمود.

فروش قطعات آسانسور

قطعات این دستگاه به دو صورت  اصلی و جانبی وجود دارد. بخش های مختلف بالابر هم برای نصب در اولین بار و هم زمانی که قطعات دچار خرابی می شوند در مراکز فروش عرضه می گردند. بهتر است تمام تجهیزات این دستگاه از یک شرکت تولید کننده باشد تا بخش های مختلف با هم هماهنگ و از یک برند باشند.

نسل جدید کابین آسانسور؛ تلفیقی از هنر و تکنولوژی

امروزه با تغییر فرهنگ مصرف کننده ، لزوم توجه به سلایق آنها بیش از پیش احساس می شود. واحد R&D شرکت هیرو آسانسور با رصد سلیقه های مشتریان و مصرف کنندگان محترم ، سعی دارد به نیازها و خواسته های مشتریان توجه نماید و محصولاتی متناسب با خواسته ها و نیازهای دقیق آنها تولید نماید.

دو نکته مهم در طراحیو ساخت کابین آسانسور چیست ؟

1) طراحی زیبا و مناسب کابین

2) ایمنی و آرامش مسافران

کابین های لوکس با کابین های معمولی چه تفاوتی دارند؟

از نقطه نظر مکانیکی نیز آسانسورهای لوکس متفاوت از دیگر آسانسورها می‌باشد. به نحوی که:

 • حرکت کابین کاملاً نرم و روان، بی‌صدا و بدون کوچکترین شوک یا لرزش است.
 • درب‌های طبقات با روکش استیل و با قابلیت نصب قاب شیشه بزرگ و یا درب‌های تمام شیشه فریم لس
 • امکان نصب کولر گازی  و تهویه مطبوع در داخل کابین
 • …..

کاربرد کابین تمام گرد چیست ؟

معمولا در پروژه های خاص و لاکچری، متناسب با نیاز پروژه، کابین تمام گرد مورد نیاز می باشد. شرکت هیرو آسانسور به عنوان اولین شرکت در کشور می باشد که به این تکنولوژی دست یافته و توانائی طراحی و ساخت انواع کابین شیشه ای و تمام استیل گرد و تمام گرد را دارا می باشد.