پروژه کویر تایر

آسانسور صنعتی گیرلس ۵ تن به ارتفاع ۳۰ متر

شركت كويرتاير در اواخر سال ۱۳۶۶ با سرمايه اولیه يك ميليون ريال تأسيس گرديد از نيمه دوم ۱۳۷۰ در زميني به مساحت ۱۱۲ هكتار در شهرستان بيرجند آغاز گرديد و در نوزدهم مهر ماه سال ۱۳۷۷ با صرف ۳۵۰ ميليارد ريال سرمايه‌گذاری ریالی و ارزبری ۸۴ ميليون دلار به بهره‌برداری رسيد.
شرکت کویرتایر بزرگترین واحد صنعتی استان خراسان جنوبی است که در حال حاضر بیش از ۱۵ درصد از تایر تولیدی کشور (به لحاظ وزنی) و بیش از ۲۲ درصد از تایر تولیدی کشور (به لحاظ تعدادی) در این کارخانه تولید می‌گردد.
باتوجه به حجم کاری و شرایط محیطی در این کارخانه، آسانسور بایستی دارای ویژگی ها و خصوصیات مخصوصی داشت که این امر حساسیت مدیران پروژه را جهت انتخاب شرکت آسانسوری دوچندان کرده است. باعث افتخار است که هیرو آسانسور توانست اعتمادمدیران محترم مجموعه کویر تایر را جلب نموده و آسانسور این پروژه معظم را طراحی و اجرا کردند.

پروژه کویر تایر
پروژه لاستیک سهند

پروژه لاستیک سهند

آسانسور ۴ توقف ظرفیت ۱ تن نفر بر و ۵ تن باربر

شرکت صنایع لاستیکی سهند در سال ۱۳۳۸ در زمینی به مساحت ۱۸۰۰۰ متر مربع با هدف تولید انواع کفپوش و قطعات و نوارهای لاستیکی در نزدیکی تهران تاسیس و راه اندازی شد و با گذشت کمتر از سه دهه به اولین و بزرگترین تولید کن تسمه نقاله ، کفپوش های ورزشی ،وانواع ورقه ها و قطعات لاستیکی ،و تنها مجری آستر کردن سطوح با ورقه های مات لاستیکی در ایران تبدیل شد و به عنوان تامین کننده نیازمندی های صنایع سبک و سنگین کشور مسئولیت شگرفی را بر عهده گرفت .در سال 1399 شرکت لاستیک سهند جهت توسعه فعالیت های خویش، نیاز به دو دستگاه آسانسور 5 تن و یک تن داشت.

شرکت هیرو این افتخار را داراست که در این طرح توسعه توانست یکی از نیازهای حیاتی این پروژه را برطرف نموده و با طراحی و اجرای آسانسور کششی دو درب مجاور برای 5 تن بارمفید این امر مهم را محقق سازد.

پروژه مس سرچشمه

پروژه مس سرچشمه

۴ دستگاه آسانسور صنعتی ارتفاع حرکتی تا ۶۰ متر

پروژه شرکت پلیمر آریا ساسول

۶ دستگاه آسانسور گیرلس MRL

پروژه در دست احداث “مجموعه آموزشی، اقامتی و زیست محیطی هاله” شامل یک اقامتگاه موقت برای کارکنان، مرکز آموزش و تحقیقات زیست‌محیطی و همچنین یک باغ گیاه‌شناسی نمونه به همراه موزه دریایی است که پس از افتتاح، بازدید از آن برای عموم ممکن خواهد بود.
در این  پروژه بخشی به اقامتگاه گردشگری، بخشی به عنوان موزه دریایی، بخشی آکواریوم دریایی و بخشی نیز به تاسیس یک آمفی‌تئاتر برای همایش‌ها و کلاس‌های آموزشی محیط زیستی اختصاص می‌یابد.
قطعا آسانسورهای چنین پروژه عظیم و منحصربفرد هم  می بایستی متناسب با سایر امکانات و ویژگی های این پروژه در شان و منزلت چنین مجموعه ای طراحی و اجرا گردد.

پروژه شرکت پلیمر آریا ساسول
پروژه پاکسان

پروژه شرکت پاکسان

باربر صنعتی با ظرفیت ۱۵ تن

پروژه شرکت طبیعت سبز میهن

آسانسور باربر صنعتی با ظرفیت ۷ تن

پروژه شرکت طبیعت سبز میهن
پروژه آسانسور پالایشگاه گاز آدیش

پروژه پالایشگاه گاز آدیش

کارخانه آریا یراق

دو دستگاه آسانسور باربر و مسافربر

کارخانه آریا یراق
پروژه زرنام

پروژه زرنام

پروژه پالايشگاه گاز پارسيان

پروژه پالايشگاه گاز پارسيان
پروژه آسانسور خشکبار طلایی پاسارگاد

پروژه خشکبار طلایی پاسارگاد

شرکت خشکبار طلایی پاسارگاد از سال 1372 فعالیت خود را آغاز کرد. ودر ادامه در سال 1375 با پسته با شرکت ولف کانگ رکس روت آلمان در زمینه صادرات صادرات خلال همکاری را شروع کرد.
سپس در زمینه صادرات مغز فندق ایران با شرکتی در لهستان به طور جدی همکاری داشتیم . علاقه ، پشتکار و کیفیت و همچنین تشویق مدیران و صاحب نظران شرکت های مطرح داخلی و همچنین ارائه طریق شرکت های بین الملی ، در دهه هشتاد “شرکت خشکبار طلائی پاسارگاد” در رسته صنعت تخصصی فندق با محوریت دانش و تکنولوژی را تاسیس  شد و با ایجاد فضائی مناسب وتجهیز آن با پیشرفته ترین تکنولوژی و دستگاه های روز و بکار گیری و بهره وری از مجرب ترین پرسنل به فعالیت خود ادامه دهیم.
شرکت هیرو آسانسور در سال 1401 دو دستگاه آسانسور باربر 3 تن و مسافربر این شرکت را طراحی و اجرا نموده است.

پروژه فروسیلیس خمین

(آسانسور IP54)

پروژه فروسیلیس خمین (اسانسور IP54)
پروژه احیای سپاهان (خواف)

پروژه احیای سپاهان (خواف)