کار در هیرو

هر چه شهرهای جهان پیچیده تر می شوند، حرکت آسان و ایمن از اهمیت بیشتری برخوردار می شود. در هیرو ما با هم کار می کنیم تا شهرها مکان های بهتری برای زندگی شوند.
اگر فرهنگ سخت کوشی و نتیجه گرایی شما را به وجد می آورد، هیرو محیطی مناسبی برای شما می باشد. در هیرو بر همکاری و توسعه تاکید ویژه می شود و از کنار هم کار کردن یاد می گیریم و آموزش می بینیم.
اگر دارای عزمی راسخ، فکر کردن خارج از چهارچوب، انطباق پذیری و روحیه کار تیمی هستید، می توانید در شرکت هیرو آسانسور به رشد و بالندگی برسید.
به همین خاطر ما روی افراد مستعد و مشتاق سرمایه‌گذاری می‌کنیم. تیم هیرو ترکیبی از افراد مختلف با سوابق متفاوت است: از افراد مجرب گرفته تا فارغ‌التحصیلان دانشگاهی، و نقطه اشتراک همه ما، تعهد به تعالی در زندگی شخصی و حرفه ای است.

همکاری در شرکت آسانسور هیرو

موثر باشید!

ما از شما دعوت میکنیم به تیم حرفه ای، خلاق و با انگیزه هیرو ملحق شوید.

آموزش ضمن خدمت

ما بر این باوریم که تمایل به یادگیری، هر مانعی در راه پیشرفت را از میان بر می‌دارد. برای تمامی همکاران جدید، برنامه آموزشی متمرکزی برگزار می‌شود که آموزش های لازم در زمینه های تخصصی داده می شود.

همکاری در محیط خلاق

آیا فردی عمل‌گرا با مقداری سابقه کاری موفق هستید که توانایی کسب نتیجه در زمان کوتاه را دارد؟ مدیران هیرو آسانسور به مشتریان، تحلیلگران و مدیران ارشد در واحدهای فنی و تخصصی کمک می‌کنند.

اگر میخواهید به جمع ما ملحق شوید و تاثیری جاودان به جا بگذارید، رزومه خود را به ایمیل info@heroasansor.com ارسال کنید.

فرصتهای شغلی شرکت هیرو

شرکت آسانسور هیرو در راستای توسعه کاری خویش ، شرکت به همکاران جدید نیاز دارد . از افراد علاقمند و با انرژی و انگیزه ، جهت همکاری در محل دفتر مرکزی دعوت می نماید .
ساعات کار شرکت از 8 تا 18 روزهای شنبه تا پنجشنبه میباشد و جمع کل ساعات کار در هفته با كسر ساعات استراحت و ناهار بین کار ، جمعا 44 ساعت میباشد .

جدول مشاغل مورد نیاز

عنوان شغلوضعیت اشتغالجنسیتحداقل تحصیلات لازمحداقل سابقه کار لازمتوضیحات
کارشناس فنی آسانسوردائممهم نیستکارشناس3 سالآشنائی با انواع آسانسورها- آشنا به نقشه محاسبات آسانسور-
تکنسین فنی آسانسوردائممهم نیستکاردانی3 سالآشنائی با سرویس و تعمیر انواع آسانسور
کارشناس فروش آسانسوردائممهم نیستکارشناس3 سال
نقشه کشی و محاسبات آسانسوردائممهم نیستکارشناس3 سالآشنائی با نرم افزار لیفت دیزاینر – اتوکد و..
گرافیستپاره وقتمهم نیستکاردانی3 سالآشنایی با نرم افزارهای طراحی مانند فتوشاپ- کرل و…
کارشناس منابع انسانیپاره وقتمهم نیستکارشناس3 سال

جهت آشنايی بیشتر با شرکت، به صفحه معرفی شرکت مراجعه نماييد . درخصوص مشاغل فعال، در صورت احراز شرایط، فرم زیر را تکمیل نمایید و برای كسب اطلاعات بيشتر با تلفن های شرکت تماس بگیرید .

فرم استخدام