آسانسور تمام گرد

آسانسور تمام گرد
این محصول با طراحی بسیار دقیق و منطبق با استاندار اروپا، از محصولات بسیار با کیفیت و خاص شرکت آسانسور هیرو می باشد. درب و کابین های گرد، در دو مدل استیل و شیشه و یا تمام استیل تولید می گردد. این محصول با طراحی بسیار دقیق و منطبق با استاندارد اروپا می باشد.

آسانسورهای تمام گرد را می‌توان در درون پاساژهای تجاری و اداری و حتی برای خانه‌های دوبلکس استفاده نمود. برای سلیقه های خاص که همیشه دنبال تفاوت هستند، آسانسورهای گرد می تواند گزینه مناسبی باشد.

آسانسور شیشه ای گرد یا آسانسور پانوراما دیدی 360 درجه داشته و شما در داخل فضا می‌توانید به‌ تمامی جهات دید داشته باشید. علاوه بر دید پانوراما آسانسور شیشه ای گرد بسیار زیبا بوده و نمایی جذاب برای اماکن تجاری و اداری لوکس ایجاد می‌کند.

نصب و اجرای آسانسور شیشه ای گرد سخت‌تر از آسانسورهای مکعبی است و نیاز به مهارت بالایی دارد؛ بنابراین درصورتی‌ که قصد خرید و اجرای آسانسور شیشه ای گرد را دارید حتماً توسط شرکت‌های معتبر و با سابقه در زمینه شیشه برای آسانسور شیشه ای گرد سفارش خود را به ثبت برسانید.

شرکت هیرو آسانسور افتخار دارد به تکنولوژی طراحی و تولید و اجرای آسانسورهای تمام گرد دست یافته و در خدمت مشتریان محترم می باشد.

 

آسانسور تمام گرد

آسانسور تمام گردآسانسور تمام گرد