تعمیرات آسانسور کرج

آسانسور وسیله ای است که از قطعات مکانیکی و الکتریکی متعددی تشکیل شده است. این وسیله هم همانند سایر دستگاه ها و تجهیزات به مرور زمان و در اثر عللی دچار ایرادات و خرابی هایی می شود که تعمیرات آن را ضروری می کند. البته خرابی ها و ایرادات ممکن است در هر یک از قطعات دو بخش مکانیکی و الکتریکی اتفاق بیفتد. در صورت وقوع این خرابی ها، باید هر چه سریع تر نسبت به تعمیرات آن اقدام کرد. زیرا زندگی ساکنان آپارتمان ها و برج ها در اثر خرابی این دستگاه ها، مختل شده و سبب آشفتگی زندگی آن ها خواهد شد. البته برای انجام باید به سراغ شرکت های معتبر و شناخته شده ای بروید که در این حوزه سابقه زیادی دارند. در این مقاله قصد داریم به بررسی موضوع تعمیرات آسانسور در کرج و موضوعات مرتبط با آن بپردازیم.
تعمیر آسانسور در کرج

خرابی ها و مشکلات رایج آسانسورها

در این قسمت مهم ترین خرابی ها و مشکلات رایج در سیستم های آسانسور مورد اشاره قرار گرفته است. این مشکلات می تواند در هر سیستم آسانسور به وجود آید. از این رو سرویس و نگهداری اصولی و منظم از آسانسورها تا حدود زیادی می تواند از ایجاد خرابی آسانسور جلوگیری کند. البته در صورت وقوع این خرابی ها و در آسانسورها، باید در اسرع وقت نسبت به تعمیرات آن اقدام شود.

 • حرکت نکردن آسانسور: یکی از خرابی های رایج آسانسورها، حرکت نکردن کابین و ماندن آن در یک طبقه از ساختمان است.
 • توقف آسانسور: ممکن است آسانسور در حال حرکت باشد که ناگهان توقف کند. ممکن است این مشکل به علت خرابی سیستم الکتریکی آسانسور به وجود بیاید.
 • افت سرعت آسانسور: از دیگر مشکلات رایج در آسانسورها به خصوص سیستم هایی که عمر زیادی دارند، افت سرعت کابین است. این مشکل هم به دلیل عمر زیاد قطعات و فشار زیادی که به سیستم وارد شده است ایجاد می شود.
 • افزایش دمای کابین: یکی از مشکلات رایج آسانسورها به خصوص در فصل گرما، افزایش دمای کابین است که به علت خرابی سیستم خنک کننده یا تهویه بروز می یابد.
 • باز نشدن درب خارجی آسانسور: یکی از مشکلاتی که ممکن است بعضا در آسانسورها ایجاد شود، باز نشدن درب بیرونی آسانسور است. این درب در حالت عادی با فشار دست باز می شود که در صورت خراب شدن دستگیره یا کمان درب، نمی توان آن را باز کرد.
 • خاموشی و از کار افتادن آسانسور: یکی از مشکلاتی که ممکن است که به دلیل قطعی برق سراسری در ساختمان یا اختلال در سیستم و مدار الکتریکی آسانسور رخ دهد، خاموشی و از کار افتادن ناگهانی آسانسور است.
 • سر و صدای زیاد موتور: ممکن است موتور آسانسور پس از روشن شدن سر و صدای زیادی تولید کند که علت اصلی آن می تواند خرابی کلید گریز از مرکز باشد.
 • بالا رفتن دمای موتور: از دیگر خرابی هایی که ممکن است در آسانسورها ایجاد شود، بالا رفتن دمای موتور و داغ شدن آن است. یکی از علل عمده این وضعیت، نیم سوز شدن موتور است که میدان مغناطیسی کافی برقرار نمی شود و موتور گرمای زیادی را تحمل می کند.

خرابی آسانسور در کرج

خرابی آسانسور در کرج یکی از دغدغه های مالکان ساختمان ها و برج های چند طبقه در این شهر محسوب می شود. به طوری که بخش عمده ای از فعالیت های شرکت های آسانسوری در این شهر به تعمیر و سرویس آسانسورها اختصاص دارد. خرابی آسانسور در کرج شامل تمامی خرابی ها و مشکلات آسانسورها که در بالا اشاره کردیم، می شود. از این رو نگهداری و سرویس منظم و مرتب آسانسورها می تواند به میزان زیادی از بروز خرابی هایی که هزینه‌های هنگفتی هم به دنبال دارد، جلوگیری کند. البته در صورت بروز خرابی آسانسور در کرج ضروری است شرکت ارائه دهنده خدمات از اعتبار و سابقه بالایی برخوردار باشد. زیرا تعمیر آسانسور در کرج همانند هر شهر دیگر مساله ای کاملا تخصصی است که باید پرسنل شرکتی که این اقدامات را انجام می دهد تجربیات و تخصص های لازم و کافی را داشته باشد. زیرا در غیر این صورت سیستم آسانسور پس از تعمیر نمی تواند به خوبی نیازهای جابجایی کاربران را برطرف کند و احتمال وقوع حوادث جانی و مالی بالا می رود. علت اصلی این مساله هم تعمیرات نادرست و غیر اصولی و بعضا استفاده از قطعات بی کیفیت است.

خرابی آسانسور در کرج

علل موثر در ایجاد خرابی آسانسور

در ادامه به بررسی عللی پرداخته ایم که باعث خرابی آسانسورها در تمامی انواع آن می شود. آگاهی از این علل می تواند در جلوگیری از بروز خرابی ها توسط ساکنان موثر باشد.

 • وارد شدن ضربه به کف کابین یا درب ها
 • جلوگیری از بسته شدن درب های آسانسور توسط افراد
 • بی توجهی به لرزش ها و صداهای غیر عادی و اخطار دهنده
 • باز کردن درب با فشار پیش از رسیدن کابین به طبقه مورد نظر
 • جابجایی افراد و بار بیش از حد ظرفیت آسانسور
 • کهنه شدن و فرسودگی قطعات مکانیکی و الکتریکی
 • بازی کردن کودکان با شاسی ها و دکمه های آسانسور
 • نصب نادرست و غیر اصولی قطعات که باعث مستهلک شدن زودهنگام قطعات می شود.
 • عدم سرویس و نگهداری مرتب و اصولی
 • تخصص و تجربه ناکافی تکنسین یا تعمیرکار آسانسور
 • خراب شدن بردهای الکتریکی تابلو فرمان و درب آسانسور

تعمیرات آسانسور در کرج

تعمیرات آسانسور در کرج یکی از نیازهای همیشگی آپارتمان ها و ساختمان هایی است که در این شهر از سیستم آسانسور استفاده می کنند. به همین دلیل شرکت های مختلف آسانسوری در این شهر ایجاد شده اند که یکی از خدمات عمده و اساسی آن ها تعمیرات آسانسور است. تعمیرات آسانسور در کرج شامل اقدامات تخصصی مختلفی است که هر کدام از شرکت ها بسته به میزان اعتبار، تخصص و سابقه ای که دارد، کیفیت کار نهایی آن ها با هم تفاوت های زیادی دارد. به همین منظور باید حتما از خدمات شرکت های معتبر و شناخته شده استفاده کنید.

هزینه تعمیر آسانسور در کرج

در ارتباط با هزینه تعمیر آسانسور باید بگوییم که هزینه این خدمات بسته به عوامل متعددی، متفاوت است. عواملی که باعث تفاوت در هزینه خدمات تعمیر آسانسور می شود شامل موارد زیر می شود:

 • نوع خرابی آسانسور، یکی از عوامل بسیار مهم در تعیین هزینه های خدمات مربوط به تعمیر آسانسور است. خرابی هایی که شامل موتور، گیربکس، ریل ها، سیم بکسل و …. باشد نسبت به تعمیر کابین، درب و برد الکترونیکی، نیاز به کار و وقت بیشتری است. در این صورت طبیعتا هزینه خدمات تعمیر آسانسور هم بالاتر خواهد رفت.
 • تعداد توقف های آسانسور عامل دیگر در این مورد است. به طوری که هر چه تعداد توقف های آسانسور بیشتر باشد، هزینه تعمیرات آن هم بیشتر می شود.
 • عمر قطعات و میزان کارکرد آن ها عامل دیگری است که باعث تفاوت در هزینه های تعمیرات آسانسور می شود. هر چه عمر قطعات و کارکرد آن ها بیشتر باشد، هزینه تعمیر آسانسور هم بالاتر می رود.
 • میزان تردد در آسانسور و ترافیک آن هم در هزینه تعمیرات تاثیرگزار است. هر سیستمی که تردد و ترافیک بیشتری داشته باشد، هزینه انجام تعمیرات آن را هم بالاتر می برد.
 • عامل بعدی ظرفیت آسانسور است. هر اندازه ظرفیت آسانسور بالاتر برود، هزینه ای که باید بابت تعمیر آسانسور پرداخت شود هم بیشتر می شود.
 • کیفیت قطعات عامل مهم دیگر در تعیین هزینه های تعمیر آسانسور است. هر چقدر کیفیت قطعات مکانیکی و الکتریکی آسانسور بالاتر باشد، قیمت تعمیرات هم کاهش می یابد. زیرا نیازی به تعمیر یا تعویض قطعات بی کیفیت و مستهلک وجود نخواهد داشت.
 • یک عامل مهم دیگر، نوع شرکت تعمیر آسانسور است. هر چه شرکت ارائه دهنده خدمات معتبرتر و شناخته شده تر باشد، هزینه تعمیر آسانسور هم بالاتر خواهد رفت.
 • محل ساختمان هم عامل دیگری است که روی هزینه خدمات تعمیرات آسانسور تاثیرگزار است. هر چه دسترسی به محل ساختمان برای شرکت تعمیر آسانسور راحت تر باشد و مکان آن نزدیک به شرکت باشد، مسلما هزینه ایاب و ذهاب و انتقال تجهیزات هم راحت تر بوده که باعث کاهش هزینه های تعمیر سیستم خواهد شد.

در رابطه با هزینه تعمیر آسانسور در کرج، عواملی که در بالا اشاره کردیم باعث متغیر بودن این خدمات در شهر کرج می شود. البته لازم است پیش از اقدام به تعمیرات آسانسور در کرج، از نوع خدمات و هزینه های شرکت های آسانسوری در کرج، آگاهی های لازم را کسب کنید. زیرا در بازار رقابتی تمام شرکت ها کوشش می کنند تا هزینه های خود را طبق خدماتی که ارائه می دهند و کیفیت آن ها دریافت کنند. به این منظور برای آن که هزینه تعمیر آسانسور در کرج مناسب تر و منطقی تر باشد، باید به سراغ شرکت هایی بروید که هم اعتبار زیادی دارند و شناخته شده تر هستند. زیرا این گونه شرکت ها برای جلب رضایت و اعتماد مشتریان، کوشش می کنند تا هزینه های خدمات خود را با صرفه جویی در منابع و امکانات کاهش دهند تا هزینه های دریافتی از مشتریان منطقی تر و مناسب تر باشد.

شرکت تعمیر آسانسور در کرج

شرکت تعمیر آسانسور در کرج

یک شرکت تعمیر آسانسور در کرج و استان البرز به صورت تخصصی انجام خدمات تعمیرات و سرویس آسانسور در این شهر  و حومه را برعهده می گیرد. در واقع یک شرکت تعمیر آسانسور در کرج نیازهای شهروندان به سرویس و تعمیر آسانسور را برای تمامی مناطق و محله های شهر کرج پوشش می دهد. این گونه شرکت های آسانسوری انجام صفر تا صد اقدامات مربوط به سرویس و تعمیر آسانسور در کرج را با انعقاد قراردادهای دوره ای برای مشتریان و کارفرمایان به انجام می رسانند. هنگامی که قصد دارید یک شرکت تعمیر آسانسور در کرج را پیدا کنید که خدمات مطلوب و باکیفیت و در عین حال با هزینه منطقی و مناسب را ارائه دهد، حتما اعتبار و سوابق شرکت را مورد بررسی قرار دهید. زیرا شرکت های معتبر و باسابقه، همواره کیفیت خدمات و محصول نهایی خود را به عنوان اصل اساسی خود قرار می دهند. و در این راستا کوشش بسیاری می کنند تا خدمات در بهترین حالت و بالاترین کیفیت و در عین حال مناسب ترین قیمت به مشتریان و کارفرمایان ارائه شود.

شرکت هیرو آسانسور، ارائه دهنده خدمات تعمیرات آسانسور در کرج

یکی از شرکت‌های فعال در صنعت آسانسور که گستره خدمات آن علاوه بر تهران، شامل شهر کرج هم می‌شود، شرکت هیرو آسانسور است. این شرکت در طول بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در صنعت آسانسور و تجهیزات وابسته، پروژه‌های فراوانی در زمینه تعمیرات آسانسور علاوه بر کلان شهر تهران در شهر کرج نیز به انجام رسانده است. شرکت هیرو آسانسور برای تعمیرات آسانسور در کرج از نیروهای متخصص و کاملا با تجربه استفاده می‌کند تا تعمیرات با کیفیت بالایی انجام شود و آسانسور پس از راه‌اندازی مجدد، دچار خرابی زودهنگام و حتی حوادث جانی و مالی نشود. تعمیرکاران و تکنسین‌های این شرکت همگی دوره های تخصصی را به صورت کامل گزارنده اند و حائز شرایط تعمیر و سرویس آسانسور هستند.

شرکت هیرو آسانسور تلاش می کند تا در زمینه تعمیر آسانسور در کرج تا جایی که امکان دارد قطعات معیوب و فرسوده را تعمیر کند و در صورت ضرورت آن ها را تعویض کند. تا از این طریق در هزینه های پرداختی کارفرما صرفه جویی زیادی شود. تعمیرکاران و تکنسین‌های شرکت هیرو متعهد هستند تا با تمام توان کوشش کنند تا ضمن صرفه جویی هر چه بیشتر در منابع و سرمایه ها، سیستم آسانسور هم پس از تعمیر همچنان عملکرد مطلوب خود را حفظ کند.

در پایان اگر نیاز به انجام تعمیرات آسانسور در کرج و استان البرز را دارید، شرکت هیرو آسانسور آمادگی کامل دارد تا خدمات خود را در اسرع وقت و با کیفیت بالا و همچنین هزینه مقرون به صرفه ارائه کند.