هم اکنون درخواست خود را ثبت کنید و یا با کارشناسان ما صحبت کنید.

تعمیرات و رفع خرابی آسانسور

شاید برای خیلی از شماها پیش اومده که بارها با آسانسور خراب و متوقف در طبقه خاصی مواجهه شدید و مجبور شدید از راه پله به جای آسانسور استفاده کنید.

اولین سوالی که به ذهن مصرف کنندگان می رسد این است که علل خرابی های مکرر برخی آسانسورها چیست؟

بدیهی است عوامل متعددی در خرابی های مکرر آسانسور موثر می باشد از جمله استفاده از قطعات نامرغوب، نصب نامناسب و توسط تیم کم تجربه، عمر زیاد آسانسور و …

بهترین راه برای کاهش خرابی های آسانسور و تعمیرات و رفع خرابی آسانسور؛ استفاده از کارشناسان شرکتهای دارای مجوز طراحی و مونتاژ می باشد که آسانسور رو ماهیانه مطابق قرارداد سرویس و نگهداری بازرسی نمایند.

استفاده از مشاوران خبره صنعت جهت بازسازی و بهینه سازی آسانسور می تواند در کاهش هزینه های شما موثر واقع شود و از تکرار هزینه جلوگیری کند.

شرکت هیرو آسانسور به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو و باسابقه در صنعت آسانسور همواره خود را در برابر آسایش و آرامش مشتریان مسئول می داند و تلاش می کند با اقدامات پیشگیریانه مانع از خرابی های ناخواسته و مکرر آسانسورهای تحت قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور خویش شود.

جنرال سرویس فصلی و دوره ای از جمله اقدامات پیشگرانه شرکت آسانسور هیرو می باشد. این اقدام که برای مشتریان VIP بصورت رایگان انجام می شود  بصورت داشبورد مدیریتی همواره از اوضاع و احوال آسانسور خویش جویا هستید.

اخذ استاندارد ادواری آسانسور با کمترین هزینه از دیگر اقدامات پیشگیرانه در این زمینه می باشد.

ارائه گارانتی های طولانی مدت جهت آرامش و آسایش مشترکین از دیگر ویژگی های بخش خدمات سرویس و نگهداری آسانسور شرکت هیرو است که خود را متعهد به تعالی و رضایت مندی مشتری می داند.

 

تعمیرات و رفع خرابی آسانسور

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان باما تماس بگیرید.

02188882500

مطالب مرتبط :