هم اکنون درخواست خود را ثبت کنید و یا با کارشناسان ما صحبت کنید.

نرم افزار آسانسور و سرویس و نگهداری آسانسور

(مزایا و ویژگیهای اصلی)

 

با توجه به پیشرفت تکنولوژی در جامعه و اینکه در کشور به وجود ابزارهای پیشرفته برای مدیریت فعالیت های مختلف نیاز داریم شرکت آسانسور هیرو نیز  اقداماتی برای راحت سازی فرآیند خدمات آسانسور انجام داده است . از نمونه کارهای دیگر ما میتوانید اپلیکیشین خدماتی هیرو آسانسور را مشاهده نمایید.

راه اندازی مرکز تعمیر آسانسور که همیشه در دسترس باشد، قطعا نیاز داره که یه وبسایت خوب  + یه اپلیکیشن داشته باشه که همیشه همراه افراد باشه . این تخصص ماست . پس به بهترین شکل انجامش دادیم.

این سرویس جهت تسهیل فرایند خدمت رسانی در زمینه نصب ، تعمیر و بیمه آسانسور شکل گرفت که در حیطه فعالیت این نوع کسب و کار یک نوآوری به شمار می رود .

برخی مزایا و ویژگیهای اصلی:

 • برنامه ریزی هوشمند سرویسکاران در نرم افزار آسانسور
 • سیستم هشدار و یادآوری در نرم افزار آسانسور
 • داشبورد مدیریتی جامع نرم افزار آسانسور

اپلیکیشن سرویس کار:

در صفحه اپلیکیشن سرویس کار، سرویس کار می تواند با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود از سوی اپراتوری که دسترسی به پنل مدیریت را دارد به او اختصاص داده شده است وارد وارد اپلیکیشن شود.

توسط کاربر سفارش ثبت می شود . توسط اپراتور یک اپراتور تخصیص می یابد . یک پیامک و یک اطلاعیه در خصوص اطلاعات کاربر برای سرویس کار جهت اعزام ارسال می شود.

در صورتی که سرویس کار آزاد باشد با وارد شدن به اپلیکیشن  لیست سفارش های موفق خود به همراه جزئیات مشاهده می کند.

در صورتی که در حال انجام سرویس باشد ویا سرویس جدیدی دریافت کرده باشد جزئیات مربوط به سفارش خود را مشاهده می کند . سرویس کار با دریافت اطلاعیه  اپلیکیشن را باز می کند.

موقعیت محلی از طریق لوکیشن ارسالی و آدرس ارسالی توسط کاربر که بایستی به آن اعزام شود را مشاهده می کند . قسمتی جهت وارد کردن گزارش مورد نظر خود دارد . که پس از رسیدن به محل مورد نظر و بررسی وضعیت می تواند گزارش خود را ثبت کند.

پس از انجام سرویس مورد نظر سرویس کار می تواند با کلیک بر روی کلید پایان کار این سفارش را به اتمام برساند . لازم به ذکر است در صورتی که کاربر پرداخت خود را انجام نداده باشد ، پس از کلیک سرویس کار بر روی کلید پایان کار یک متن نمایش داده می شود . که جزئیات در خصوص عدم پرداخت آنلاین کاربر و اطمینان از دریافت وجه نقد توسط سرویس کار می باشد.

سایر قابلیتها:

 • منطقه بندی سرویسکاران

منطقه بندی سرویسکاران باعث افزایش سرعت خدمات و رضایت مشتری می شود

 • ثبت خرابی آسانسور

ثبت و جستجوی اعلام خرابی ها و اسکن برگه خرابی

 • موقعیت یابی آسان

موقعیت یابی آسان و سریع هر آسانسور برروی نقشه گوگل

 • پیامک اتوماتیک

ارسال پیامک خودکار به مشتری جهت یادآوری پایان قرارداد،بیمه گارانتی و غیره

 • چک لیست ها

امکان ثبت چک لیستهای بازرسی آسانسور

 • سطوح دسترسی

تعریف بی نهایت کاربر با سطوح دسترسی مختلف و امکان مدیریت آنها

 • ثبت گزارش سرویس

امکان ثبت گزارش سرویس به همراه اسکن برگه سرویس

 • مدیریت منابع

مدیریت نفرساعت کارکنان و کنترل میزان مواد مصرفی

 • دفترچه تلفن

دفترچه تلفن کامل و سریع برای دسترسی ساده تر به تلفنها

 • بیمه آسانسور

کاربر می تواند با کلیک بر روی کلید بیمه آسانسور و تماس با بخش پشتیبانی در صورت تمایل کیف پول خود را از طریق درگاه بانکی شارژ نماید.

 • تماس با پشتیبانی

کاربر می تواند با انتخاب این گزینه با شماره تلفن های ذکر شده در این قسمت برای رفع نیاز و حل مشکل خود در زمینه خدمات آسانسوری را رفع نماید.

 • خروج از حساب کاربری

با کلیک بر روی این بخش یک متن با مضمون آیا از خروج خود مطمئن هستید نمایش داده می شود و کاربر با کلیک بر روی گزینه بله از اپلیکیشن خارج می شود .

 

تذکر:

چنانچه یک سرویس به طور کامل انجام نشود ( به هر دلیل ممکن ) سرویس کار در گزارش خود علت را مشخص کرده و کلید پایان کار را کلیک می کند و اپراتور با مشاهده این گزارش می تواند در صورت نیاز آن را ویرایش و یا گزارش جدیدی برای این سفارش ثبت کند . سپس برای کاربر در قالب یک اطلاعیه برای کاربر ارسال کند. در صورت تایید کاربر یک درخواست مجدد برای کاربر ایجاد می شود . همچنین در هنگام اختصاص سرویس کار برای این سفارش توسط اپراتور هزینه کارشناسی نباید اعمال گردد.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.